Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Herbarium Hotel & Spa

Chomiąża Szlachecka 2, 88-407 Chomiąża Szlachecka
www.herbariumhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Łempicki Sales&Marketing Manager Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Herbarium Hotel & Spa

Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny marki Best Western Plus ruszy pod koniec 2013 r.

Data aktualności: 04-03-2013

 • Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny marki Best Western Plus ruszy pod koniec 2013 r. - Herbarium Hotel & Spa

  Wraz z uroczystym otwarciem położony nad Jeziorem Chomiąskim obiekt w Chomiąży Szlacheckiej dołączy do hotelarskiej sieci stając się piątym hotelem marki Best Western Plus w Polsce.

   

   

   

   

   

   


  W znajdującym się na terenie sześciohektarowego parku hotelu znajda się trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne,  restauracja serwująca dania kuchni regionalnej oraz 52 pokoje dla gości z dostępem do Internetu. Atrakcją dla uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń mają być basen, dwa profesjonalne korty tenisowe, boiska, sala do jogi i fitnessu, przystań z wypożyczalnią sprzętu do sportów wodnych oraz centrum SPA. Obiekt będzie kierował swoją ofertę do gości biznesowych oraz grup zorganizowanych.

  Całkowity koszt budowy hotelu to 28 mln złotych.