Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Heron Live Hotel

Sienna 104, 33-318 Gródek nad Dunajcem
www.heron-hotel.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Heron Live Hotel

Heron Hotel będzie gotowy jesienią 2014 r.

Data aktualności: 23-07-2014

 • Heron Hotel będzie gotowy jesienią 2014 r. - Heron Live Hotel
  W gminie Gródek nad Dunajcem, w miejscowości Sienna, wybudowany został nowoczesny czterogwiazdkowy hotel konferencyjny. Jego otwarcie ma nastąpić jeszcze w 2014 roku.

  Budynek hotelu ma 3 kondygnacje podziemne i 5 nadziemnych. Na parterze znajdą się sale konferencyjno-bankietowe z widokiem na Jezioro Rożnowskie. Będą one w stanie pomieścić do 500 osób. Obok sal działać będzie restauracja a la carte, która będzie przeznaczona zarówno na spotkania rodzinne, jak i biznesowe. 
   
  Konferencje i relaks nad jeziorem
   
  Heron Hotel odda do dyspozycji gości 80 pokoi, w tym 5 apartamentów. Na poziomie -1 budynku pojawi się część rekreacyjna i SPA z sześcioma gabinetami, oferującymi zabiegi na ciało, basen wewnętrzny, wanny z hydromasażem oraz zespół saun. Na zewnątrz znajdzie się dodatkowy basen typu infinity pool, który w interesujący sposób będzie stapiał się optycznie z taflą jeziora. Na poziomie -2 działać będzie dwukondygnacyjny klub nocny. Dodatkową atrakcją dla gości będzie miejsce do degustacji win. Na najwyższej kondygnacji, na wysokości ok. 14 metrów, znajdzie się taras połączony ze sky-barem. W pobliżu hotelu powstaną: promenada, marina, altana z grillem oraz plac zabaw dla dzieci.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: