Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Wrocław

brak, 00-000 Wrocław

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hilton Garden Inn Wrocław

We Wrocławiu ruszyła budowa hotelu Hilton Garden Inn

Data aktualności: 25-04-2014

 • We Wrocławiu ruszyła budowa hotelu Hilton Garden Inn - Hilton Garden Inn Wrocław
  Rozpoczęła się realizacja kompleksu OVO Wrocław, w którego skład wejdą pięciogwiazdkowy hotel Hilton z centrum konferencyjnym, lokale usługowe, apartamenty i biura.

  Hilton Garden Inn Wrocław odda do dyspozycji organizatorów spotkań centrum konferencyjne o powierzchni 600 mkw. W jego skład wejdzie siedem sal konferencyjnych. Powierzchnia największej z nich będzie sięgała 200 mkw., najmniejsza będzie zaś miałą 30 mkw. Uczestnicy odbywających się w hotelu konferencji będą mogli również skorzystać z oferty restauracji, baru, kasyna, spiżarni Pavillion Pantry oraz zespołu fitness Hilton Fitness by Precor. Na zaplecze noclegowe hotelu złoży się 150 pokoi. 
   
  OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 r.
   
  Kompleks OVO Wrocław będzie miał 9 kondygnacji i 25 metrów wysokości. W jego części mieszkalnej znajdzie się 168 apartamentów, w tym 26 penthouse'ów z własnym tarasem. Obok pojawi się 28 biur oraz sklepy i lokale usługowe. Za projekt budynku odpowiada pracownia Gottesman-Szmelcman Architecture. Inwestorem obiektu jest należąca do grupy deweloperskiej Star Group Poland spółkaWings Properties, a generalnym wykonawcą prac budowlanych konsorcjum, którego liderem jest firma Eiffage Polska Budownictwo. Całkowity koszt budowy OVO Wrocław to 260 mln złotych, z czego ponad 100 mln złotych to wkład własny inwestora. Obiekt ma zostać oddany do użytku w 2016 r.