Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Express Szczecin

Gdańska 40, 70-001 Szczecin

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Holiday Inn Express Szczecin

Nowy Holiday Inn Express z salami konferencyjnymi stanie w Szczecinie

Data aktualności: 12-01-2015

  • Nowy Holiday Inn Express z salami konferencyjnymi stanie w Szczecinie - Holiday Inn Express Szczecin

    Na przełomie 2016 i 2017 roku na terenie szczecińskiej Baltony powstanie centrum biznesowe Szczecin Odra Park. W jego skład wejdzie m.in. trzygwiazdkowy hotel Holiday Inn Express z czterema salami konferencyjnymi, barem i parkingiem podziemnym.


    Oprócz Holiday Inn Express między ul. Gdańską a Kanałem Parnickim powstaną trzy biurowce, które razem z hotelem będą tworzyły centrum biznesowe o nazwie Szczecin Odra Park. Hotel ma mieć standard trzech gwiazdek i spełniać rolę centrum konferencyjnego oraz noclegowni dla biznesowych gości w Szczecinie. Jednym z udogodnień dla uczestników i organizatorów konferencji w nowym hotelu będzie jego lokalizacja - przy głównym wjeździe do miasta. Dobrze skomunikowany punkt to nie jedyne zalety hotelu dla organizatorów konferencji. W Holiday Inn Express znajdą się cztery sale konferencyjne, ok. 130 pokoi, bar oraz sala śniadaniowa. Ponadto, hotel będzie dysponował parkingiem podziemnym.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: