Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Akvilon

Kościuszki 4, 16-400 Suwałki
www.akvilon.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Akvilon

Suwalski hotel z zapleczem na konferencje wystartuje w długi majowy weekend 2012 r.

Data aktualności: 22-11-2012

 • Suwalski hotel z zapleczem na konferencje wystartuje w długi majowy weekend 2012 r. - Hotel Akvilon

  Ubiegający się o trzygwiazdkową kategoryzację obiekt przy ul. Kościuszki już niebawem przyjmie pierwszych gości.

   

   

   

   

   

     W zabytkowej kamienicy znajdzie się 11 pokoi dla gości, zaś w specjalnie dobudowanej do niej części - restauracja specjalizująca się w daniach kuchni regionalnej. W obiekcie pojawią się również taras, gabinety odnowy biologicznej z sauną i masażem oraz sala konferencyjna. Na terenie całego hotelu dostępny będzie bezprzewodowy internet. Obiekt ma zostać dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dalsze plany firmy Suwar, będącej właścicielem hotelu, obejmują m.in.utworzenie wypożyczalni sprzętu rekreacyjnego oraz pola do gry w minigolfa.

  Budowa hotelu rozpoczęła się jesienią 2010 roku. Koszt budowy obiektu to 7,6 mln złotych, z czego ok. 3 mln złotych pochodzi ze środków Unii Europejskiej.  źródło: www.akvilon.pl