Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Ambasador Premium

Kilińskiego 143/147, 90-315 Łódź
http://www.hotelambasador.eu/premium/hotel

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Ambasador Premium

Znamy już szczegóły dotyczące trzeciego łódzkiego obiektu sieci

Data aktualności: 22-11-2012

 • Znamy już szczegóły dotyczące trzeciego łódzkiego obiektu sieci - Hotel Ambasador Premium
  Przy skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Orlej powstanie nowy, czterogwiazdkowy hotel z zapleczem konferencyjnym i gastronomicznym. Inwestor otrzymał już decyzję o warunkach zabudowy i planuje rozpoczęcie prac budowlanych w 2013 r.
   
   
   
   
   
   
   
  Wiadomo już, że część budynku będzie miała tę samą wysokość co budynki usytuowane w pierzei ulic Kilińskiego i Orlej, natomiast w głębi działki budynek będzie miał 12 pięter. W czterogwiazdkowym hotelu znajdzie się 250 pokoi dla gości, sale konferencyjne, restauracja oraz parking podziemny dla 200 samochodów. 
   
  Inwestorem obiektu jest firma Cegal, do której należą Ambasador Centrum Hotel Łódź i Ambasador Chojny Hotel Łódź. Budowa hotelu ma rozpocząć się w 2013 roku i potrwać około dwóch lat.
   
  źródło: www.konferencje.pl