Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Amber Baltic Międzyzdroje

Promenada Gwiazd 1, 72-500 Międzyzdroje
http://www.vi-hotels.com/pl/amber-baltic/

Skontaktuj się z obiektem

Sylwia Lisowska +4891...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Amber Baltic Międzyzdroje

Nowy wygląd hotelu Amber Baltic Międzyzdroje na 25 urodziny

Data aktualności: 19-05-2016

 • Nowy wygląd hotelu Amber Baltic Międzyzdroje na 25 urodziny - Hotel Amber Baltic Międzyzdroje

  W tym roku Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje kończy 25 lat i aby z tej okazji wyglądać olśniewająco, szykuje się już od 2014 roku. Remont i odświeżanie hotelowych wnętrz przeprowadzane były tak, aby prac nie odczuwali goście. Efekty zobaczymy już w tym sezonie.

   

  Hotel Amber Baltic w Międzyzdrojach to popularny, duży obiekt znajdujący się przy plaży, niedaleko znanej Promenady Gwiazd. W tym sezonie udostępnia wnętrza gruntownie odświeżone, nowy wygląd zyskała też elewacja budynku. Ostatnie rusztowania już zostały zdjęte.

   

  Remont korytarzy i pokoi został ukończony na czterech piętrach budynku. Pozostałe dwa zostaną odświeżone po wakacjach. W pokojach odmalowano ściany, wymieniono płytki na balkonach i odmalowano barierki. Uszczelniono i odświeżono zewnętrzne tarasy. W strefie basenowej i spa powstały nowe wejścia i szatnie. Basen został odświeżony - wymieniono wszystkie elementy dekoracyjne, zainstalowano nowoczesne pompy dozowania chloru i oczyszczania wody i odmalowano całą strefę. Odnowione zostały również toalety i prysznice. Gruntowne odświeżanie przeszły też sale restauracyjne i konferencyjne. Co więcej, hotel Amber Baltic jako jedyny hotel w Międzyzdrojach zaoferuje prywatną plażę o powierzchni 900 mkw.

   

  Sale konferencyjne nad Bałtykiem

   

  Organizatorzy konferencji i bankietów w hotelu Amber Baltic mogą wybierać spośród pięciu sal na 497 mkw. kompletnie wyposażonych w sprzęt audiowizualny. Pomieszczą one od 11 do 370 osób. Dwie z nich można połączyć, uzyskując w ten sposób powierzchnie na konferencję dla 180 osób. Baza noclegowa obiektu to 166 pokoi hotelowych i 11 apartamentów. Pomieści jednocześnie 362 osoby. Latem goście mogą korzystać z prywatnej plaży, a zimą sprawdzi się relaks w hotelowym spa. W hotelu znajduje się również kawiarnia Wiener Kaffehaus.

Oferty specjalne

 • Letnia promocja wigilii firmowych

  Zaplanuj i zarezerwuj świąteczną kolację dla Twojej firmy już teraz. Będziesz mógł wybrać najdogodniejszy dla Ciebie termin i najlepsze sale, otrzymasz najlepsze ceny oraz pakiet dodatkowych korzyści.Co zyskujesz: 10% zniżki na całe zamówienie, powitalny drink i słodki...
 • Smart Summer Meetings – otrzymaj Apple Watch

  Zorganizuj konferencję lub event w Amber Baltic Hotel Międzyzdroje w wakacje i zostań posiadaczem nowoczesnego Apple Watch, który stanie się Twoim mobilnym centrum zarządzania. Oferta obejmuje tylko nowe rezerwacje dokonane do 5 września na kwotę co najmniej 5 500 EUR i zrealizowane do 6 września...