Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel andel's by Vienna House Cracow

Pawia 3, 31-154 Kraków
www.viennahouse.com

Skontaktuj się z obiektem

Łukasz Maćkowiak Conferenc&Banquet Sales Coordinator +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel andel's by Vienna House Cracow

Nowy dyrektor generalny

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy dyrektor generalny - Hotel andel's by Vienna House Cracow

  Z dniem 1 sierpnia 2012 r. Katarzyna Szymańska objęła stanowisko General Managera w czterogwiazdkowym hotelu w Krakowie. Nowa dyrektor ma ambitne plany - zamierza utrzymać standard usług i wizerunek pierwszego design hotelu w Polsce.

   

   

   

   

   

   


  - Jestem niezwykle szczęśliwa, że będę mogła zarządzać jednym z najmodniejszych hoteli w Polsce. Muszę jednak przyznać, że jest to dla mnie duże wyzwanie. Moim celem jest, aby wszyscy nasi goście postrzegali andel’s Cracow jako najlepszy hotel w Polsce, podobnie jak internauci na portalach TripAdvisor, Expedia czy Zoover. - mówi Katarzyna Szymańska. Nowa dyrektor obiektu planuje poszerzać ofertę hotelu o nowe usługi i wprowadzać dodatkowe udogodnienia, aby osiągnąć ten cel. - Chciałabym, aby Restauracja Delight i Oscar’s Bar stały się modne i popularne nie tylko wśród turystów, ale również mieszkańców Krakowa – dodaje.

  Katarzyna Szymańska jest związana z branżą hotelarską od początku swojej kariery zawodowej. Swoją pasję do hotelarstwa bardzo szybko postanowiła rozwijać w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu. Skończyła również socjologię zachowań ludzkich na Uniwersytecie Szczecińskim. Od tego czasu konsekwentnie rozwija swoje umiejętności managerskie w branży. W 2003 r. po opuszczeniu stanowiska kierownika recepcji w Qubus Hotel w Zielonej Górze, została dyrektorem hotelu tej marki w Wałbrzychu, a po 3 latach w Łodzi. W 2009 r. objęła obowiązki Resident Managera w 4-gwiazdkowym design hotelu andel’s Łódź, należącym do sieci Vienna International Hotels & Resorts. Katarzyna Szymańska czas wolny spędza bardzo aktywnie. Kocha sport, lubi fitness i jazdę na rowerze. Jej pasją są podróże, a wymarzoną i jeszcze nieodkrytą destynacją – Ameryka Południowa.

  andel’s Hotel Cracow to 4-gwiazdkowy design hotel, zlokalizowany w samym centrum Krakowa. Jego designerskie wnętrza zostały zaprojektowane przez słynny brytyjski duet architektów – Jestico+Whiles. W obiekcie znajduje się pokoi, w tym 26 typu executive, 6 apartamentów, a także Oscar’s Bar i Restauracja Delight, 5 funkcjonalnych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 450 mkw. oraz centrum fitness z sauną i aromaterapią.

  źródło: www.andelscracow.com

Oferty specjalne

 • Letnia promocja wigilii firmowych

  Zaplanuj i zarezerwuj świąteczną kolację dla Twojej firmy już teraz. Będziesz mógł wybrać najdogodniejszy dla Ciebie termin i najlepsze sale, otrzymasz najlepsze ceny oraz pakiet dodatkowych korzyści.Co zyskujesz: 10% zniżki na całe zamówienie, powitalny drink i słodki...