Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel andel's by Vienna House Cracow

Pawia 3, 31-154 Kraków
www.viennahouse.com

Skontaktuj się z obiektem

Łukasz Maćkowiak Conferenc&Banquet Sales Coordinator +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel andel's by Vienna House Cracow

Krakowski hotel konferencyjny ma nową general manager

Data aktualności: 13-03-2013

 • Krakowski hotel konferencyjny ma nową general manager - Hotel andel's by Vienna House Cracow

  Maria Makal-Młynarska objęła stanowisko general managera czterogwiazdkowego obiektu należącego do sieci Vienna International Hotels & Resorts. Pod przewodnictwem nowej dyrektor hotel ma umacniać pozycję jednego z najlepszych i najpopularniejszych obiektów w Krakowie.

   

   

   

   

   


  Makal-Młynarska jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na specjalizacji „Geografia Turyzmu i Hotelarstwa”. Ukończyła również podyplomowe studia Public Relations na SGH w Warszawie. Była wykładowcą na Bielskiej Wyższej Szkole im. Tyszkiewicza. Swoją karierę rozpoczynała w Hyatt Regency Warsaw jako asystentka General Manager i następnie Residence Manager. Jej blisko 10-letnie doświadczenie obejmuje zarówno obiekty sieciowe, jak i niezależne. Od 2007 r. zarządzała jako General Manager Hotel President w Bielsku-Białej. W tym czasie hotel o ponad 120-letniej tradycji gościnności przeszedł metamorfozę – przeprowadzono kompleksową renowację zabytkowego budynku i wytyczono nowe standardy jakości, co zaowocowało uzyskaniem przez hotel 4 gwiazdki. Był to jej powrót do tradycyjnego hotelarstwa po kilku latach spędzonych na zarządzaniu obiektami typu aparthotel –nowoczesną Residence Diana sieci Orco i luksusowym Holland Park Apartments w Warszawie.

  - Andel’s Hotel Cracow to Travellers’ Choice 2012 - najmodniejszy i jeden z najlepszych hoteli w Polsce według użytkowników portalu TripAdvisor. Opinia naszych gości jest doskonałą rekomendacją i zobowiązuje mnie, aby ten wyjątkowy obiekt był ciągle w czołówce polskich hoteli w takich rankingach – podkreśla nowa general manager obiektu.
   
  Znajdujące się na pierwszym piętrze czterogwiazdkowego hotelucentrum konferencyjne składa się z pięciu pomieszczeń i foyer o łącznej powierzchni 450 mkw. Powierzchnia ta zapewnia miejsce do spotkań dla nawet 320 osób.  Dzięki przesuwnym ścianom pomieszczenia centrum konferencyjnego można dowolnie łączyć i dzielić według indywidualnego zapotrzebowania. W skład wyposażenia każdej sali wchodzi najnowsza multimedialna technologia konferencyjna, ekrany do prezentacji i flipcharty, a także szerokopasmowy Internet i sieć WLAN. Hotelowa sala imprez może przyjąć  do 150 gości, a Restauracja Delight ze swoim tarasem oferuje przestrzeń na wydarzenia z udziałem maksynmalnie 80 gości. Do dyspozycji uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń pozostają również Oscar’s Bar oraz centrum fitness z sauną i aromaterapią.

  Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej obiektu udziela Łukasz Maćkowiak, e-mail: conference1@andelscracow.com, tel. 12 660 02 60.
   

Oferty specjalne

 • Letnia promocja wigilii firmowych

  Zaplanuj i zarezerwuj świąteczną kolację dla Twojej firmy już teraz. Będziesz mógł wybrać najdogodniejszy dla Ciebie termin i najlepsze sale, otrzymasz najlepsze ceny oraz pakiet dodatkowych korzyści.Co zyskujesz: 10% zniżki na całe zamówienie, powitalny drink i słodki...