Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel andel's by Vienna House Cracow

Pawia 3, 31-154 Kraków
www.viennahouse.com

Skontaktuj się z obiektem

Łukasz Maćkowiak Conferenc&Banquet Sales Coordinator +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel andel's by Vienna House Cracow

Joanna Domańska nowym dyrektorem krakowskiego hotelu Andel’s

Data aktualności: 05-08-2016

 • Joanna Domańska nowym dyrektorem krakowskiego hotelu Andel’s - Hotel andel's by Vienna House Cracow

  Od początku sierpnia krakowski Andel’s by Vienna House ma nowego dyrektora operacyjnego. Została nim Joanna Domańska.

   

  Joanna Domańska pierwsze kroki w branży hotelarskiej stawiała w krakowskim Grand Hotelu. Kolejnym obiektem był Holiday Inn Krakow City Center, z którym związana była przez 6 lat: najpierw jako Front Office Supervisor, później jako Assistant Front Office Manager. Od 2007 roku związana jest z hotelem Andel’s. W 2015 roku przystąpiła do programu Victor, w którego ramach ukończyła panel MBA na Modul Vienna University. Jak sama podkreśla był to jej cel i marzenie, jednak nie spodziewała się, że zrealizuje je w tak szybkim tempie.

   

  Na nowym stanowisku Joanna Domańska będzie odpowiedzialna za współpracę wszystkich działów. Jej rolą będzie zarządzanie kosztami i koordynowanie praca poszczególnych zespołów w celu osiągnięcia jak najbardziej efektywnego  i stabilnego funkcjonowania obiektu.

   

  Krakowski Andel’s jest jednym z 4 obiektów tej marki w Europie (drugim w Polsce), a jednocześnie jednym z 5 hoteli sieci Vienna House w Polsce. Zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, ok. 200 m od Dworca Kraków Główny. Oferuje 5 sal konferencyjnych mieszczących od 20 do 64 osób w ustawieniu kinowym. Sale można łączyć, uzyskując przestrzeń konferencyjną dla 60, 120 i 200 osób. Oprócz tego na gości czeka 159 jedno- i dwuosobowych pokoi i apartamentów, parking, strefa spa&welness oraz restauracja Delight i modny Oscar’s Bar.

Oferty specjalne

 • Letnia promocja wigilii firmowych

  Zaplanuj i zarezerwuj świąteczną kolację dla Twojej firmy już teraz. Będziesz mógł wybrać najdogodniejszy dla Ciebie termin i najlepsze sale, otrzymasz najlepsze ceny oraz pakiet dodatkowych korzyści.Co zyskujesz: 10% zniżki na całe zamówienie, powitalny drink i słodki...