Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Andel's Łódź

Ogrodowa 17, 91-065 Łódź
http://www.vi-hotels.com/pl/pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Machenia Marketing Specialist Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Andel's Łódź

7 sal na konferencje do dyspozycji hotelowych gości

Data aktualności: 22-11-2012

 • 7 sal na konferencje do dyspozycji hotelowych gości - Hotel Andel's Łódź

  Łodźki hotel promuje się jako miejsce do organizacji spotkań biznesowych oraz przyjęć w stylu deluxe design.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Ponad 3100 mkw. powierzchni, 7 sal konferencyjnych oraz największa sala balowa w Łodzi (1300 mkw. dla 800 gości) – tak prezentują się wnętrza Centrum Konferencyjnego mieszczącego się na parterze andel’s Hotel Łódź. Na wyposażenie standardowe we wszystkich salach konferencyjnych składają się: 2 projektory multimedialne, 2 ekrany do projektora, mikrofony bezprzewodowe oraz konsola multimedialna.

  Oprócz Centrum Konferencyjnego do dyspozycji gości obiektu pozostaje sala balowa na czwartym piętrze, w której mogą być organizowane bale, duże imprezy firmowe, pokazy mody, koncerty, a także przyjęcia weselne. Z kolei znajdujący się na najwyższym piętrze hotelu Lounge Room, który jest udostępniany na wyjątkowe okazje, to miejsce do organizacji specjalnych wydarzeń w kameralnym gronie.

  Jak zapewniają przedstawiciele obiektu, profesjonalizm, najwyższej klasy obsługa, oraz dbałość o detale to główne cechy, dzięki którym andel's Hotel Łódź zapewnia doskonałą oprawę imprez i uroczystości zorganizowanych według indywidualnych oczekiwań. Wszystkie pakiety konferencyjne oraz menu dostosowywane są do indywidualnych potrzeb użytkowników.

  andel’s Hotel Łódź to pierwszy czterogwiazdkowy deluxe design hotel w Łodzi, który mieści się w budynku dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego. Obiekt adresuje swoją ofertę do osób podróżujących służbowo, w celach wypoczynkowych i stawia na organizacje konferencji, kongresów oraz spotkań. W hotelu znajduje się 278 designerskich pokoi i apartamentów, centrum konferencyjne o powierzchni 2,7 tys. mkw., sala balowa oraz restauracja na 290 osób. Na dachu hotelu mieści się basen, zaś w podziemiach - parking na 92 samochody.

   


  źródło: www.andelslodz.com

Oferty specjalne

 • Letnia promocja wigilii firmowych

  Zaplanuj i zarezerwuj świąteczną kolację dla Twojej firmy już teraz. Będziesz mógł wybrać najdogodniejszy dla Ciebie termin i najlepsze sale, otrzymasz najlepsze ceny oraz pakiet dodatkowych korzyści.Co zyskujesz: 10% zniżki na całe zamówienie, powitalny drink i słodki...
 • Smart Summer Meetings – otrzymaj Apple Watch

  Zorganizuj konferencję lub event w andel's Hotel Łódź w wakacje i zostań posiadaczem nowoczesnego Apple Watch, który stanie się Twoim mobilnym centrum zarządzania. Oferta obejmuje tylko nowe rezerwacje dokonane do 5 września na kwotę co najmniej 5 500 EUR i zrealizowane do 6 września 2015 r. Więcej...