Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Andel's Łódź

Ogrodowa 17, 91-065 Łódź
http://www.vi-hotels.com/pl/pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Machenia Marketing Specialist Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Andel's Łódź

Łódzki obiekt na konferencje uznany za designerski hotel roku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Łódzki obiekt na konferencje uznany za designerski hotel roku - Hotel Andel's Łódź

  andel’s Hotel Łódź został zwycięzcą plebiscytu „Hotel Roku 2012” w kategorii „Design”.

   

   

   

   

   

     Wyniki pierwszej edycji konkursu „Hotel Roku 2012” portalu hrs.pl zostały ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbyła się 28 marca 2012 r. w 99 Restaurant & Bar w Warszawie. Hotelem Roku 2012 w kategorii „Design” został andel’s Hotel Łódź. Otrzymał on największą ilość głosów wśród obiektów, które wyróżniają się unikalnym wystrojem wnętrz, dbałością o ich artystyczny charakter i stworzone zostały przez najlepszych projektantów, architektów i artystów. andel’s Hotel Łódź „robi ogromne wrażenie na wszystkich miłośnikach designu i nie tylko. Duże, nowoczesne lobby łączy w wyjątkowo efektowny sposób elementy zabytkowe z nowoczesnymi” - można było przeczytać w uzasadnieniu nominacji na stronie konkursu.

  - Nagroda w plebiscycie portalu hrs.pl ma dla nas szczególne znaczenie. Zostaliśmy wyróżnieni przez naszych gości, którzy wymagają od hotelu czegoś więcej niż możliwości noclegu. Cieszymy się niezmiernie, że nasz oryginalny design odpowiada wrażliwości estetycznej tak wielu osób i jest doceniany nie tylko przez ekspertów – powiedziała Katarzyna Szymańska, Resident Manager andel’s Hotel Łódź odbierając statuetkę.

  Jury plebiscytu „Hotel Roku 2012” składa się z podróżników, którzy dokonują rezerwacji na portalu hrs.pl i na podstawie własnych doświadczeń wybierają najlepsze hotele w 9 kategoriach: Premiera, Biznes, Design, Spa, Najlepszy Serwis, Hotel Ekonomiczny, Luksusowy, Wypoczynkowy oraz Pałace i Zamki. Wśród finalistów w kategorii „Biznes” znalazł się również inny hotel należący do sieci Vienna International w Polsce – angelo Hotel Katowice. Według rankingu portalu hotel.info jest on najczęściej wybieranym hotelem przez osoby podróżujące służbowo.

  andel’s Hotel Łódź to pierwszy czterogwiazdkowy deluxe design hotel w Łodzi. Obiekt oferuje 278 pokoi i apartamentów, centrum konferencyjne z salą balową na 800 osób oraz Centrum SPA & Fitness.

     źródło: www.vi-hotels.com

Oferty specjalne

 • Letnia promocja wigilii firmowych

  Zaplanuj i zarezerwuj świąteczną kolację dla Twojej firmy już teraz. Będziesz mógł wybrać najdogodniejszy dla Ciebie termin i najlepsze sale, otrzymasz najlepsze ceny oraz pakiet dodatkowych korzyści.Co zyskujesz: 10% zniżki na całe zamówienie, powitalny drink i słodki...
 • Smart Summer Meetings – otrzymaj Apple Watch

  Zorganizuj konferencję lub event w andel's Hotel Łódź w wakacje i zostań posiadaczem nowoczesnego Apple Watch, który stanie się Twoim mobilnym centrum zarządzania. Oferta obejmuje tylko nowe rezerwacje dokonane do 5 września na kwotę co najmniej 5 500 EUR i zrealizowane do 6 września 2015 r. Więcej...