Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Andel's Łódź

Ogrodowa 17, 91-065 Łódź
http://www.vi-hotels.com/pl/pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Machenia Marketing Specialist Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Andel's Łódź

łódzki hotel gościł organizatorów konferencji

Data aktualności: 22-11-2012

 • łódzki hotel gościł organizatorów konferencji - Hotel Andel's Łódź

  W ciągu 3 dni trwania wydarzenia pod nazwą „Łódź kreuje eventy” 120 meeting plannerów z największych polskich agencji i korporacji miało okazje na bliższe spotkanie z Łodzią, hotelem andel’s oraz przygotowanymi przez nie atrakcjami.

   

   

   

   

   

   


  Celem imprezy, która odbyła się w dniach 7-9 września 2012 r., była prezentacja eventowego potencjału miasta. Wydarzenie rozpoczęło się konferencją z udziałem wiceprezydenta miasta Radosława Stępnia, który opowiedział o nowych inspiracjach Łodzi i podkreślił, że „październik będzie należał do Łodzi” - miasto planuje bowiem w tym miesiącu swoją medialną kampanię promocyjną. Nowa strategia Urzędu Miasta Łodzi zakłada intensyfikację działań na rzecz rozwoju rynku spotkań i konferencji, m.in. poprzez utworzenie łódzkiego oddziału Convention Bureau. Jego zadaniem będzie nie tylko promowanie Łodzi i województwa łódzkiego jako idealnej destynacji biznesowo-konferencyjnej, ale również integracja lokalnych podmiotów z branży turystycznej.

  Idea projektu „Łódź kreuje eventy” powstała w oparciu o strategie promocji andel’s Hotel. Obiekt poprzez swoją działalność biznesową promuje Łódź jako doskonałą destynację eventową. W 2011 r. w hotelu odbyło się w sumie 855 wydarzeń dla 56 206 gości, zaś od początku jego działalności - 2694 eventy dla 170 248 osób. 94 z nich to wydarzenia dla ponad 300 uczestników. Ich organizacja była możliwa dzięki funkcjonalnemu i nowoczesnemu centrum konferencyjnemu andel’s, które jest jednym z największych w regionie.- Naszym celem było pokazanie, iż Łódź to miasto otwarte na kreatywne pomysły eventowe i posiadające doskonałe zaplecze do ich realizacji. „Marketing by experience” to w naszym przekonaniu najlepszy sposób na promocje destynacji.” – podkreśla Anna Olszyńska, General Manager andel’s Hotel Łódź. Łódzki hotel jest też aktywnym partnerem największych łódzkich wydarzeń kulturalnych – FashionPhilosophy Fashion Week Poland czy SoundEdit. Inicjuje również liczne wydarzenia kulturalne, m.in. w kwietniu 2011 r. wystawę sztuki współczesnej „Long time no see”, a we wrześniu 2012 r. – łódzkiego artysty-malarza Leszka Bartkiewicza. Cyklicznie organizuje też wizyty studyjne międzynarodowych dziennikarzy oraz partnerów biznesowych.

  źrodło: www.andelslodz.com

Oferty specjalne

 • Letnia promocja wigilii firmowych

  Zaplanuj i zarezerwuj świąteczną kolację dla Twojej firmy już teraz. Będziesz mógł wybrać najdogodniejszy dla Ciebie termin i najlepsze sale, otrzymasz najlepsze ceny oraz pakiet dodatkowych korzyści.Co zyskujesz: 10% zniżki na całe zamówienie, powitalny drink i słodki...
 • Smart Summer Meetings – otrzymaj Apple Watch

  Zorganizuj konferencję lub event w andel's Hotel Łódź w wakacje i zostań posiadaczem nowoczesnego Apple Watch, który stanie się Twoim mobilnym centrum zarządzania. Oferta obejmuje tylko nowe rezerwacje dokonane do 5 września na kwotę co najmniej 5 500 EUR i zrealizowane do 6 września 2015 r. Więcej...