Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Andel's Łódź

Ogrodowa 17, 91-065 Łódź
http://www.vi-hotels.com/pl/pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Machenia Marketing Specialist Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Andel's Łódź

Hotel andel's w Łodzi ma bar na dachu

Data aktualności: 09-07-2013

 • Hotel andel's w Łodzi ma bar na dachu - Hotel Andel's Łódź
  4 lipca 2013 r. na dachu łódzkiego hotelu przy ul. Ogrodowej działalność rozpoczął SkyFLY Bar. Z lokalu mogą skorzystać wszyscy, nie trzeba być gościem hotelu. 
   
   
   
   
   
   
   
  SkyFLY Bar mieści sie na piątym piętrze hotelowego budynku, przy Centrum SPA i Fitness skySPAce. Lokal serwuje szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych, letnie koktajle alkoholowe z flagowym hotelowym drinkiem andel’s SoCo, koktajle bezalkoholowe na bazie świeżych owoców i warzyw oraz lekkie menu SPA wzbogacone o oryginalne przekąski w stylu włoskim i  hiszpańskim, przygotowane przez szefa kuchni Mirosława Jabłońskiego.
   
  W każdy wtorek i czwartek w lokalu serwowane są dania z grilla. Koneserzy mocniejszych trunków mają zaś okazję skorzystać z szerokiej oferty alkoholi - a wszystko to wszystko przy dźwiękach muzyki i z widokiem na panoramę postindustrialnej Łodzi w świetle zachodzącego słońca.
   

Oferty specjalne

 • Letnia promocja wigilii firmowych

  Zaplanuj i zarezerwuj świąteczną kolację dla Twojej firmy już teraz. Będziesz mógł wybrać najdogodniejszy dla Ciebie termin i najlepsze sale, otrzymasz najlepsze ceny oraz pakiet dodatkowych korzyści.Co zyskujesz: 10% zniżki na całe zamówienie, powitalny drink i słodki...
 • Smart Summer Meetings – otrzymaj Apple Watch

  Zorganizuj konferencję lub event w andel's Hotel Łódź w wakacje i zostań posiadaczem nowoczesnego Apple Watch, który stanie się Twoim mobilnym centrum zarządzania. Oferta obejmuje tylko nowe rezerwacje dokonane do 5 września na kwotę co najmniej 5 500 EUR i zrealizowane do 6 września 2015 r. Więcej...