Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Vienna House Andel’s Lodz

Ogrodowa 17, 91-065 Łódź
www.viennahouse.com/pl/andels-lodz/hotel/w-skrocie.html
Szacunkowa kwota netto
-
+48
Proszę o sprawdzenie dostępnosci obiektu i wstępną wycene imprezy.
Hotel Vienna House Andel’s Lodz

Hotel andel's Łódź zorganizował już ponad 4 tys. wydarzeń

Data aktualności: 10-09-2014

 • Hotel andel's Łódź zorganizował już ponad 4 tys. wydarzeń - Hotel Vienna House Andel’s Lodz
  We wrześniu 2014 r. czterogwiazdkowy łódzki hotel obchodzi pięciolecie istnienia. Od momentu otwarcia w 2009 r. odbyło się w nim wiele prestiżowych eventów i konferencji.

  - Hotel przyciąga różnorodną oprawą imprez i scenografią, w związku z czym, odbyło się w nim ponad 4 125 imprez i konferencji – na przykład Poland Fashion Week - mówi Anna Olszyńska, General Manager hotelu andel’s Łódź. - Wnętrza andel’s mogą przyjmować najróżniejsze formy, od klasycznej oprawy dla spotkań, do tak wyjątkowej scenografii, jak klatka lodowa, brazylijski klub samby, wybieg na pokazie mody czy sala koncertowa - nawet na 1000 osób - dodaje.
   
  Organizatorzy planujący przygotowanie konferencji w Łodzi mają w hotelu do dyspozycji siedem sal o łącznej powierzchni 3,1 tys. mkw. Na dachu obiektu znajduje się największa w Łodzi sala balowa o powierzchni 1,3 tys. mkw. Za pomocą windy towarowej do pomieszczenia można łatwo przewieźć takie wielkogabarytowe przedmioty jak fortepian czy samochód. Do dyspozycji gości hotelu pozostaje 278 pokoi i apartamentów. W Restauracji Delight serwowane są dania kuchni międzynarodowej z elementami fusion, a Oscar’s Bar proponuje gościom drobne przekąski oraz gorące i zimne napoje.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Noworoczna Promocja

  Od 01.01.2019 – 28.02.2019 • Wszystkie pakiety konferencyjne - 20% +48 42 279 15 58 lub convention.andels-lodz@viennahouse.com