Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Arłamów

Arłamów 1, 38-700 Arłamów
www.arlamow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ryszard Kosterkiewicz specjalista ds. marketingu +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Arłamów

Otwarcie nowego kompleksu hotelowo-konferencyjnego w Bieszczadach przesunięte na 2013 r.

Data aktualności: 13-12-2012

 • Otwarcie nowego kompleksu hotelowo-konferencyjnego w Bieszczadach przesunięte na 2013 r. - Hotel Arłamów

  Zakończenie przebudowy hotelu w Arłamowie oraz znajdującego się w jego pobliżu nowego obiektu ma nastąpić w drugiej połowie 2013 r. Do tego czasu zarówno kompleks hotelowy jak i kompleks narciarski pozostaną nieczynne.

   

   

   

   

   

   


  Zapowiadane wcześniej na grudzień 2012 r. otwarcie placówki ma nastąpić dopiero za kilkanaście miesięcy. - Powodem jest trwający remont starego hotelu, jednocześnie kontynuowana jest budowa nowego obiektu. Obie inwestycje zostaną oddane do użytku w drugiej połowie 2013 roku - informuje Ryszard Kosterkiewicz z ośrodka narciarskiego w Arłamowie.

  W czterogwiazdkowym kompleksie hotelowym znajdzie się nowoczesne centrum konferencyjne, w skład którego wejdą w pełni wyposażone sale konferencyjne o łącznej powierzchni blisko 1600 mkw. Z kolei na wewnętrznym dziedzińcu hotelu będzie można organizować koncerty, wystawy i prezentacje. Hotel będzie posiadał ok. 500 miejsc noclegowych w ponad 200 pokojach dla gości, znajdą się w nim również 3 restauracje, bar nocny oraz. strefa spa z basenami, saunami, jacuzzi i gabinetami zabiegowymi. Wśród licznych atrakcji dla uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń należy wymienić kręgielnię, salę bilardową, halę sportową, kryte i odkryte korty tenisowe, korty do squasha, siłownię, salę do fitnessu, strzelnicę, krytą ujeżdżalnię, pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, akademię golfa, boiska wielofunkcyjne, park linowy, trasy i nordic walking. Największą atrakcją dla gości obiektu będzie zaś kompleks narciarski, w skład którego wejdą 2 wyciągi orczykowe, 3 trasy zjazdowe, trasa biegowa, wypożyczalnia sprzętu, skiserwis oraz licencjonowana szkoła narciarska.

  źródło: www.arlamow.pl