Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Arłamów

Arłamów 1, 38-700 Arłamów
www.arlamow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Dobrzańska Dyrektor Marketingu i Sprzedaży +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Arłamów

Wielkie otwarcie Hotelu Arłamów już 27 grudnia 2013 r.

Data aktualności: 26-11-2013

 • Wielkie otwarcie Hotelu Arłamów już 27 grudnia 2013 r. - Hotel Arłamów

  Data otwarcia hotelu konferencyjnego, przy którym znajduje się centrum sportowe i rekreacyjne oraz lotnisko dla helikopterów i samolotów pasażerskich, została przesunięta. W obiekcie, który przyjmie pierwszych gości przed Sylwestrem 2013 r., znajdzie się prawie 3 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej.

   
  Hotel Arłamów to nowoczesny, ekskluzywny kompleks wypoczynkowo-konferencyjno-sportowy składający się z trzech obiektów: czterogwiazdkowego Hotelu Arłamów, Rezydencji Arłamów oraz Ośrodka Myśliwskiego Trójca. W ostatnim czasie stanowisko dyrektora hotelu objął Artur Trukawiński, który wcześniej pelnił funkcję dyrektora hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów. 
   
  Konferencje w Bieszczadach
   
  Na zaplecze konferencyjne obiektu złożą się sale konferencyjne, kryty szklanym dachem wewnętrzny dziedziniec oraz hale targowe o łącznej powierzchni ok. 3 tys. mkw. tworząc tym samym jeden z najnowocześniejszych i największych kompleksów kongresowych w Polsce. By ułatwić organizatorom spotkań wybór sal konferencyjnych stworzono przejrzysty moduł pomieszczeń, pozwalający szybko i wygodnie wybrać salę najlepszą od względem powierzchni i aranżacji miejsc.
   
  Uczestników odbywających się w Arłamowie konferencji ucieszy z pewnością informacja, że w znajdującej się przy hotelu hali tenisowej powstała ściana wspinaczkowa. Jest to jedna z najwyższych i największych tego typu atrakcji jakie powstały w zamkniętych halach na terenie Polski. Ściana ma 350 mkw. powierzchni, u podstawy ma blisko 18 metrów szerokości, a jej wysokość w najwyższym miejscu sięga 18 metrów.
   
  Mnóstwo atrakcji i własne lotnisko
   
  Na zaplecze noclegowe nowego Hotelu Arłamów złoży się 254 pokoi (głównie dwuosobowych, przystosowanych także do potrzeb osób niepełnosprawnych), pokoje o podwyższonym standardzie oraz dwa apartamenty prezydenckie, z których każdy został wyposażony w prywatną windę, dowożącą gości wprost z garażu do pokoju hotelowego. Obiekt odda do dyspozycji również specjalnie urządzone pokoje dla najmłodszych, z fachową opieką oraz pomieszczenia dla starszych dzieci, z komputerami i grami. Zaplecze wypoczynkowe kompleksu to m.in. trzypoziomowa strefa spa z 14 gabinetami zabiegowymi, boiska do gry w piłkę, korty tenisowe, do squasha oraz pole golfowe.
   
  W ostatnim czasie Hotel Arłamów zyskał zupełnie nową stronę internetową. Co ciekawe, kompleks posiada własną, zasilaną biomasą elektrociepłownię, co pozwala mu produkować prąd i ciepło we wlasnym zakresie. Ponadto, jako jedyny w Polsce, obiekt posiada własne lotnisko, oddalone od hotelu o zaledwie 14 kilometrów, oraz heliport. Mogą tam lądować zarówno awionetki, jak i samoloty czarterowe, zabierające na pokład do 100 osób. Hotel będzie równiez świadczył usługi bezpośredniego transferu gości z położonego 100 km od kompleksu lotniska Rzeszów–Jasionka.
   
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne