Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Aurora Family & SPA

Bohaterów Warszawy 17, 72-500 Międzyzdroje
www.hotel-aurora.pl

Skontaktuj się z obiektem

Konrad Badalewski Specjalista ds. Sprzedaży +48 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Aurora Family & SPA

Rusza modernizacja czterogwiazdkowego hotelu na konferencje nad morzem

Data aktualności: 28-02-2013

 • Rusza modernizacja czterogwiazdkowego hotelu na konferencje nad morzem - Hotel Aurora Family & SPA
  Już wiosną 2013 r, położony bezpośrednio przy promenadzie w Międzyzdrojach hotel przejdzie znaczącą modernizację, w efekcie której zmieni się jego zaplecze gastronomiczne oraz inne znajdujące się w nim pomieszczenia.
   
   
   
   
   
   
   
  Jak informuje serwis Horecanet, w przedwojennej części budynku zainstalowana zostanie klimatyzacja, natomiast łazienki poddane zostaną generalnemu remontowi i przebudowie. Powstanie też Wyspa Piratów - dedykowane najmłodszym miejsce zabaw w części basenowej. Kolejnym etapem prac będzie odnowienie elewacji budynku. Wraz z nadejściem wiosny swoją historyczną nazwę, Miramare, odzyska działająca od 1898 r. hotelowa restauracja. Mieszczący się na parterze budynku lokal specjalizuje się w łączeniu elementów kuchni polskiej z pierwiastkami innych tradycji kulinarnych ze specjalnym uwzględnieniem dań wegetariańskich oraz specjałów z ryb i owoców morza. W mieszczącej do 80 osób sali restauracyjnej z widokiem na molo z powodzeniem organizowane mogą być spotkania biznesowe oraz imprezy integracyjne i okolicznościowe.
   
  Na potrzeby konferencji, szkoleń oraz eventów Aurora Spa & Wellness Hotel oferuje pięć w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, które można łączyć i dzielić w zależności od indywidualnych potrzeb. Największe pomieszczenie jest w stanie pomieścć 462 osobt, a najmniejsze - 34. Sale wyposażone są m.in. w ekran, flipchart, rzutnik multimedialny, klimatyzację, internet bezprzewodowy, nagłośnienie oraz sprzęt do wideokonferencji. Hotel zajmuje się również organizacją imprez integracyjnych oraz eventów. Jak zapewniają przedstawiciele obiektu oferta przerw kawowych oraz menu obiadowego i kolacyjnego może być dostosowana do indywidualnej wizji organizatorów konferencji.
   
  Na zaplecze noclegowe Aurora Spa & Wellness Hotel składa się 77 pokoi dwuosobowych, 8 pokoi trzyosobowych, 7 pokoi jednoosobowych oraz 6 apartamentów z dostępem do bezprzewodowego internetu. Jedną z atrakcji dla uczestników odbywających się w obiekcie konferencji jest jego zaplecze SPA & Wellness z największym w Międzyzdrojach basenem a także gabinetami odnowy biologicznej, sauną suchą i jacuzzi. Hotel posiada własny parking mieszczący 60 samochodów.
   
  Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej hotelu udzielają pracownicy jego Działu Sprzedaży - Katarzyna Tyszkiewicz, tel. 603 965 000, e-mail: k.tyszkiewicz@hotel-aurora.pl oraz Emilia Żurek, tel. 605 230 070, e-mail: e.zurek@hotel-aurora.pl.
   
  źródło: Horecanet