Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Azzun Orient SPA&Wellness

Kromerowo 29, 11-010 Barczewo
http://www.azzun.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Rutkowska Specjalista ds. Marketingu +48 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Azzun Orient SPA&Wellness

Hotel Azzun Orient SPA & Wellness zaprasza na konferencje na Mazurach

Data aktualności: 21-10-2013

 • Hotel Azzun Orient SPA & Wellness zaprasza na konferencje na Mazurach - Hotel Azzun Orient SPA&Wellness
  Położony 20 km od miasta Olsztyn czterogwiazdkowy hotel zapewnia doskonałe warunki do organizacji konferencji i kongresów, jak również różnorodnych imprez integracyjnych oraz kameralnych spotkań biznesowych. Jednym z atutów Centrum Konferencyjnego Hotelu Azzun jest możliwość wprowadzenia samochodu do sal szkoleniowych.
   
  Hotel Azzun Orient SPA & Wellness oddaje do dyspozycji organizatorów wydarzeń dziewięć funkcjonalnych i przestronnych sal konferencyjnych. Pomieszczenia mają wiele możliwości aranżacyjnych - przy pełnym wykorzystaniu powierzchni Centrum Konferencyjnego istnieje możliwość organizacji konferencji lub bankietu nawet na 300 osób. W cenie wynajmu sali udostępniane są: ekran, rzutnik folii, flipchart oraz nagłośnienie. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego, uczestnicy grup konferencyjnych mogą również liczyć na atrakcyjne ceny zakwaterowania w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Ponadto, przy spotkaniach organizowanych cyklicznie możliwe są negocjacje cen usług świadczonych w hotelu. Istnieje takżeż możliwość wprowadzenia samochodu osobowego do hotelowych sal szkoleniowych. Warto również dodać, że Hotel Azzun dysponuje obszernym terenem zielonym, który jest z powodzeniem wykorzystywany przy organizacji różnych wydarzeń outdoorowych.
   
  Wellness i gastronomia
   
  Do dyspozycji uczestników odbywających się w hotelu konferencji pozostają Rzymskie Termy Azzun, na które składają się: basen relaksacyjny, basen z grotą z muzyką podwodną, dwa baseny jacuzzi, elitarny Świat Saun i Łaźni, taras wellness oraz zewnętrzna część wypoczynkowa - basen odkryty z tarasem i amfiteatrem. W Orientalnym Centrum SPA świadczone są zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne, takie jak Hammam, Rasul czy masaże.
   
  Restauracja Azzun to idealne miejscem dla wszystkich, którzy poszukują smacznej kuchni i relaksującego klimatu. Rustykalny, lekko bretoński wystrój wnętrza tworzy nastrojową oprawę do obiadów niedzielnych, kolacji i bankietów, przyjęć okolicznościowych, czy spotkań biznesowych. Na życzenie zamawiającego obsługa zadba o wystrój sali i skomponuje odpowiednie menu. 
   
  Profesjonalne zaplecze noclegowe i rekreacyjne
   
  Hotel Azzun Orient SPA & Wellness dysponuje 170 miejscami noclegowymi w 63 pokojach, w tym 11 apartamentach oraz pokojach typu Classic, Superior i Luxury. We wszystkich pokojach goście obiektu mają dostęp do bezprzewodowego internetu. Ponadto hotel posiada bogatą ofertę usług dodatkowych - możliwe jest wypożyczenie rowerów, kijków do nordic walking a nawet zakup kostiumów kąpielowych. W obiekcie znalazły się stoły do gry w bilard i tenisa stołowego, a w cieplejszych miesiącach goście hotelu mogą pograć w piłkę i spędzić czas na otaczającym obiekt terenie zielonym.
   
  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej Hotelu Azzun Orient SPA & Wellness można uzyskać pod numerem telefonu 89 537 56 24 oraz po przesłaniu e-maila na adres marketing@azzun.pl.