Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel B&B Katowice Centrum

Sokolska 4, 40-086 Katowice
https://www.hotelbb.pl/pl/katowice/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel B&B Katowice Centrum

Nowy obiekt konferencyjny w Katowicach poszerzy sieć hoteli B&B

Data aktualności: 20-01-2015

 • Nowy obiekt konferencyjny w Katowicach poszerzy sieć hoteli B&B - Hotel B&B Katowice Centrum

  W 2016 roku planowane jest otwarcie nowego kompleksu konferencyjnego w Katowicach, będącego częścią sieci hoteli B&B, która ma już swoje obiekty w Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Spółka B&B Hotels ruszyła już z pierwszymi pracami przygotowawczymi.

   

  Budynek hotelowy w stolicy Górnego Śląska zlokalizowany ma być w samym centrum miasta, niedaleko Dworca Głównego PKP. Zarówno położenie obiektu, jak i jego wysoki standard oraz atrakcyjne ceny, to według prezesów spółki, jedne z największych atutów sieci hoteli B&B.

   

  Hotel udostępni gościom 105 pokoi w standardzie charakterystycznym dla obiektów tej sieci. Klienci biznesowi będą mogli skorzystać z bogatego zaplecza konferencyjnego wyposażonego w nowoczesny sprzęt multimedialny. Do dyspozycji gości oddany zostanie również podziemny parking.

   

  Projekt architektoniczny kompleksu przygotowany został przez krakowską firmę Arbapol.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: