Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel B&B Katowice Centrum

Sokolska 4, 40-086 Katowice
https://www.hotelbb.pl/pl/katowice/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel B&B Katowice Centrum

Otwarcie nowego Hotelu B&B Katowice Centrum

Data aktualności: 16-09-2016

 • Otwarcie nowego Hotelu B&B Katowice Centrum - Hotel B&B Katowice Centrum

  Przybywa miejsc konferencyjnych na Górnym Śląsku. Już niebawem swoją salę do dyspozycji gości odda nowo otwarty hotel B&B Katowice Centrum, położony w sercu miasta, przy budynku Filharmonii, w pobliżu Dworca PKP.

   

   

  W położonym w centrum Katowic, na skrzyżowaniu ulic Opolskiej i Sokólskiej, hotelu B&B znajduje się 105 pokoi na około 210 osób. Każdy z pokoi wyposażony jest w klimatyzację, łazienkę, biurko oraz wi-fi. Za około trzy tygodnie hotel ma oddać do dyspozycji organizatorów i gości salę konferencyjną, mogącą pomieścić od 7 do 15 osób. Pomieszczenie będzie wyposażone w rzutnik z ekranem oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

   

   

  Goście konferencji, którzy przyjadą własnym samochodem, będą mogli skorzystać z należącego do hotelu podziemnego parkingu.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: