Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel B&B Łódź

Kościuszki 16, 90-419 Łódź
https://www.hotelbb.pl/pl/l%C3%B3d%C5%BA

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel B&B Łódź

Hotel konferencyjny B&B w Łodzi otworzy się w 2016 roku

Data aktualności: 07-07-2015

 • Hotel konferencyjny B&B w Łodzi otworzy się w 2016 roku - Hotel B&B Łódź

  Na ostatni kwartał 2016 roku zaplanowano otwarcie hotelu B&B w Łodzi realizowany przez firmę CFE Polska, należącej do belgijskiej Grupy CFE. Obiekt zaoferuje 149 pokoi i salę konferencyjną dla 50 osób.

   

  Nowy hotel sieci B&B będzie znajdował się w centrum miasta przy al. Kościuszki 14. Stanie on na działce o powierzchni 1,6 tys. mkw.. Za architekturę odpowiedzialna jest Jolanta Halagard z pracowni projektowej Arbapol.

  Obiekt będzie miał siedem pięter, a jego planowana powierzchnia użytkowa to ok. 4 tys. mkw.. Znajdzie się w nim 149 pokoi, w tym między innymi pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz pokoje rodzinne. Zaplecze konferencyjne hotelu to w pełni wyposażona w sprzęt audiowizualny sala, która pomieści 50 osób. Hotel B&B w Łodzi udostępni także podziemne oraz naziemne parkingi.

  Łódzki hotel B&B będzie czwartym obiektem w Polsce należącym do sieci, Pozostałe funkcjonują w Toruniu, Warszawie i we Wrocławiu. Planowana jest również budowa hotelu w Katowicach, który ma zostać otwarty także w 2016 roku. B&B to trzecia co do wielkości sieć hoteli ekonomicznych w Europie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: