Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel B&B Toruń

Szumana 8, 87-100 Toruń
www.hotelbb.pl/torun.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel B&B Toruń

Podsumowuje dwa lata działalności

Data aktualności: 22-11-2012

 • Podsumowuje dwa lata działalności - Hotel B&B Toruń

  W lipcu 2012 r. minęły dwa lata od otwarcia pierwszego w Polsce hotelu sieci B&B. Jak podkreślają przedstawiciele spółki, rozpoznawalność marki na polskim rynku stale rośnie, czego dowodem jest coraz większa liczba rezerwacji w toruńskim obiekcie.

   

   

   

   

   

   


  - Ponad 80% sprzedanych przez B&B Toruń noclegów stanowią rezerwacje krajowe – mówi Kamila Henssien, dyrektor hotelu B&B Toruń. -  Zagraniczni goście przyjeżdżają najczęściej z Anglii, Niemiec oraz krajów skandynawskich. Przez większość roku, kiedy goszczą u nas głównie klienci biznesowi, zaobserwowaliśmy wyższe obłożenie od poniedziałku do czwartku. Natomiast w miesiącach wakacyjnych, lipcu i sierpniu, hotel odwiedzają przeważnie turyści indywidualni. Wtedy też obłożenie utrzymuje się na stałym poziomie, niezależnie od dnia tygodnia.

   

  W związku z rosnącą popularnością marki B&B na polskim rynku, obiekt odnotowuje stały wzrost liczby rezerwacji. - Już w drugim roku jego funkcjonowania sprzedanych zostało ok. 15% więcej noclegów niż w pierwszym. Dzięki przystępnej cenie z jednoczesnym zachowaniem wysokich standardów oraz atrakcyjnej lokalizacji przez ostatnie dwa lata udało nam się zbudować silną pozycję na rynku – dodaje Kamila Henssien. Większość rezerwacji dokonywana jest telefonicznie oraz przez stronę internetową. Dodatkowym narzędziem jest specjalna aplikacja na Facebooku, która umożliwia zabukowanie pokoi bez opuszczania fanpage’a B&B Polska - wyjaśnia dyrektor hotelu.

  Sukces B&B Toruń jest potwierdzeniem trendu, który można zaobserwować w ostatnim czasie w branży hotelarskiej. - Zarówno turyści indywidualni, jak i klienci korporacyjni coraz częściej decydują się na nocleg w hotelach ekonomicznych. Cieszymy się, że zmieniło się postrzeganie tego segmentu w Polsce. Dzięki temu może on prężnie się rozwijać, czego przykładem jest nasza sieć – mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska.

  Znajdujący się przy ul. Szumana hotel B&B Toruń oddaje do dyspozycji gości 93 pokoje z bezpłatnym dostępem do internetu. W obiekcie działa czynny przez całą dobę B&B Shop, w którym można kupić przekąski, słodycze oraz napoje. Hotel posiada też własny parking na 31 samochodów.

   

  źródło: www.hotelbb.pl