Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel B&B Toruń

Szumana 8, 87-100 Toruń
www.hotelbb.pl/torun.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel B&B Toruń

Wspólny pakiet na konferencje z Janem Olbrachtem

Data aktualności: 03-06-2013

 • Wspólny pakiet na konferencje z Janem Olbrachtem - Hotel B&B Toruń

  Hotel B&B razem z restauracją Jan Olbracht Browar Staromiejski przygotował pakiet noclegowo-konferencyjny. Zlokalizowane w centrum Torunia obiekty wspólnie zapraszają do organizacji spotkań biznesowych.

   

   

   

   

   

   

   

  Należący do francuskiej sieci hotel B&B Toruń jest obecny na rynku od prawie trzech lat i oferuje standard dwugwiazdkowy. Do dyspozycji gości oddaje 93 nowoczesne pokoje z dostępem do Internetu, nie posiada natomiast sali konferencyjnej.

   

  W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na organizacje spotkań i konferencji, B&B Toruń postanowił nawiązać współpracę ze znajdującą się nieopodal restauracją Jan Olbracht Browar Staromiejski. Restauracja i hotel wspólnie przygotowały pakiet konferencyjny, który obejmuje ofertę noclegową, gastronomiczną oraz wynajem sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem.

   

  Browar Staromiejski dysponuje trzema salami konferencyjnymi, przeznaczonymi dla 30, 40 i 100 osób. Sale wyposażone są w profesjonalne projektory, system nagłaśniający, mikrofony bezprzewodowe, flipchart i bezprzewodowy Internet. Układ przestronny sal umożliwia aranżację pomieszczeń dostosowaną do potrzeb organizatorów konferencji, seminariów, szkoleń, warsztatów, prezentacji oraz spotkań biznesowych. Zlokalizowana w staromiejskiej kamienicy, restauracją gwarantuje również wyjątkową oprawę kulinarną każdego spotkania, w tym możliwość degustacji, warzonego na miejscu piwa.