Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel B&B Toruń

Szumana 8, 87-100 Toruń
www.hotelbb.pl/torun.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel B&B Toruń

Kamil Piaskowski dyrektorem hotelu B&B Toruń

Data aktualności: 16-05-2014

 • Kamil Piaskowski dyrektorem hotelu B&B Toruń - Hotel B&B Toruń
  Z początkiem maja 2014 r. stanowisko dyrektora hotelu B&B Toruń objął Kamil Piaskowski, który wcześniej pełnił funkcję zastępcy dyrektora w warszawskim obiekcie sieci.
   
  Piaskowski doświadczenie zawodowe zdobywał w działach sprzedaży warszawskich hoteli: andel’s Hotel Łódź, Holiday Inn Warszawa Józefów oraz Radisson Blu Centrum Hotel Warsaw. Z siecią B&B Hotels Polska związany jest od prawie 3 lat. Do zespołu dołączył w październiku 2011 roku, obejmując funkcję zastępcy dyrektora B&B Hotel Warszawa-Okęcie.
   
  - Od otwarcia odnotowujemy w toruńskim obiekcie stały wzrost liczby rezerwacji, zarówno w segmencie klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych – mówi Kamil Piaskowski. - Sukces ten zawdzięczamy przede wszystkim przystępnym cenom, z jednoczesnym zachowaniem wysokich standardów sieci, atrakcyjnej lokalizacji hotelu oraz ciężkiej pracy moich poprzedników. Wierzę, że pomysły, które planuję wdrożyć, przyczynią się do dalszego umacniania pozycji rynkowej obiektu oraz całej B&B Hotels Polska - dodaje.
   
  - W sieci B&B wierzymy, że praca w hotelarstwie wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia zawodowego, ale przede wszystkim pasji. Doceniając dotychczasowe zaangażowanie Kamila, zdecydowaliśmy się powierzyć mu nową funkcję, która wiąże się z wieloma wyzwaniami, ale również z pewnością dostarczy mu dużo satysfakcji – mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska.
   
  Nowe pakiety konferencyjne
   
  W ostatnich miesiącach hotel B&B Toruń rozpoczął współpracę z działającą w jego pobliżu Restauracją Jan Olbracht Browar Staromiejski. Z myślą o osobach poszukujących miejsca do organizacji spotkań biznesowych lub szkoleń, obiekty wspólnie opracowały atrakcyjne pakiety konferencyjne.