Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel B&B Warszawa Okęcie

Aleja Krakowska 193, 02-180 Warszawa
www.hotelbb.pl/pl/warszawa-okecie/opis

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel B&B Warszawa Okęcie

Jeszcze w grudniu nowy hotel w Warszawie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Jeszcze w grudniu nowy hotel w Warszawie - Hotel B&B Warszawa Okęcie

  27 grudnia nastąpi oficjalne otwarcie kolejnego dwugwiazdkowego hotelu w Warszawie.

   

   

   

   

   

   

   


  Nowy, pięciokondygnacyjny hotel znajduje się przy Al. Krakowskiej. Dużym atutem obiektu jest jego lokalizacja  – niecałe 10 minut jazdy od lotniska Okęcie, a także bliskość publicznego transportu, dzięki któremu do centrum miasta można dojechać w niecałe 20 minut.

  Konstrukcja budynku została w taki sposób przemyślana i zrealizowana by możliwie jak najbardziej zminimalizować dźwięki z zewnątrz - od strony lotniska hotel wyposażony został w dodatkowe wzmocnienia służące wytłumieniu odgłosów startujących i lądujących samolotów konstrukcji. Dzięki specjalnym rozwiązaniom nic nie powinno zakłócać spokoju gości.

  Goście hotelowi do dyspozycji będą mieli 154 wygodne pokoje, w tym dwuosobowe z 2 łóżkami,  z łóżkiem małżeńskim, rodzinne z 3 i 4 łóżkami a także pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje wyposażone są m.in. w klimatyzację i TV-SAT. Dla klientów nowego obiektu przygotowany został również parking

  Możliwa jest już rezerwacja miejsc poprzez stronę internetową – www.hotelbb.pl.

  B&B to francuska sieć hoteli średniej klasy, która swoje obiekty posiada w różnych krajach Europy. Generalnym wykonawcą warszawskiej inwestycji jest firma RD bud

   


  źródło: www.propertynews.pl