Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel B&B Warszawa Okęcie

Aleja Krakowska 193, 02-180 Warszawa
www.hotelbb.pl/pl/warszawa-okecie/opis

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel B&B Warszawa Okęcie

Uroczyste otwarcie warszawskiego hotelu po pięciu miesiącach jego działalności

Data aktualności: 22-11-2012

 • Uroczyste otwarcie warszawskiego hotelu po pięciu miesiącach jego działalności - Hotel B&B Warszawa Okęcie

  24 maja 2012 roku odbyła się uroczysta gala otwarcia hotelu B&B Warszawa - Okęcie, należącego do francuskiej sieci komfortowych hoteli ekonomicznych. Wydarzenie było symboliczną inauguracją działalności obiektu – hotel otwarto już pod koniec 2011 roku.

   

  W spotkaniu uczestniczyli m.in. partnerzy biznesowi B&B Hotels, którzy przyczynili się do powstania obiektu, a także Georges Sampeur, Prezes Grupy B&B Hotels. Spotkanie stanowiło okazję do pierwszych podsumowań oraz przedstawienia dalszych planów rozwoju sieci na polskim rynku.

  B&B Warszawa - Okęcie to komfortowy hotel ekonomiczny zlokalizowany w pobliżu lotniska im. F. Chopina w Warszawie. Pięciokondygnacyjny obiekt, w którym mieszczą się 154 pokoje, został zaprojektowany w sposób zapewniający gościom maksymalną funkcjonalność oraz wygodę. Od momentu rozpoczęcia działalności pod koniec grudnia 2011 roku, staje się on stopniowo coraz bardziej rozpoznawalnym punktem na mapie Warszawy.

  Generalnym wykonawcą hotelu jest firma RD bud, działająca na polskim rynku od 1997 r. W swoim portfolio firma posiada m.in. obiekty biurowe, przemysłowe i logistyczne, centra handlowe, hotele, stacje serwisowe oraz salony sprzedaży. Dodatkowo spółka przeprowadziła gruntowny remont jednego z najbardziej luksusowych hoteli w kraju. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy wykonanej przez firmę RD bud. Wykonawcy budynku udało się m.in. znakomicie wyciszyć wnętrze hotelu, dzięki czemu odwiedzający go klienci mogą zapomnieć, że mieści się on przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic w Warszawie, Alei Krakowskiej – podsumowuje Michał Rzeźnik. Spółka RD bud, wywodząca się francuskiej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, była odpowiedzialna również za realizację toruńskiego hotelu należącego do B&B.
   

  Ze względu na zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, hotel B&B Warszawa – Okęcie przygotował dla swoich gości m. in. broszury informujące o atrakcjach piłkarskich oraz strefach kibica organizowanych w stolicy. Hotel przyjął też wiele rezerwacji na czas rozgrywek, z których zdecydowana większość pochodzi od gości z Rosji. Przy tej okazji okazało się, iż uruchomiona w marcu tego roku aplikacja, umożliwiająca rezerwację pokoi poprzez Facebooka, stała się funkcjonalnym narzędziem zarówno dla turystów krajowych, jak i tych z zagranicy. Wszyscy kibice, chcący cieszyć się atmosferą Euro 2012, nadal mają szansę zarezerwować nocleg – w hotelu pozostały jeszcze wolne miejsca. Opłata za pokój na czas Mistrzostw Europy wynosi 399 złotych. Po zakończeniu rozgrywek, ceny powrócą do standardowych stawek - w przypadku gości indywidualnych będzie to 199 złotych w tygodniu oraz 169 złotych w weekendy.

   

  źródło: www.ciszewskipr.pl