Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel B&B Warszawa Okęcie

Aleja Krakowska 193, 02-180 Warszawa
www.hotelbb.pl/pl/warszawa-okecie/opis

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel B&B Warszawa Okęcie

Nowa dyrektor hotelu na warszawskim Okęciu

Data aktualności: 20-03-2013

 • Nowa dyrektor hotelu na warszawskim Okęciu - Hotel B&B Warszawa Okęcie

  Z początkiem marca 2013 r. na kluczowych stanowiskach w hotelach B&B w Polsce nastąpiły zmiany.  Dyrektorem warszawskiego hotelu została Kamila Henssien, zaś w wyniku awansu wewnętrznego jej obowiązki w toruńskim obiekcie przejął dotychczasowy zastępca dyrektora, Tomasz Nowakowski.

   

   

   

   

   


  Nowy dyrektor hotelu B&B Warszawa-Okęcie, Kamila Henssien, ukończyła studia na wydziale Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę zawodową w branży hotelarskiej rozpoczęła w 2002 roku w Louvre Hotels Group na stanowisku asystentki dyrektora generalnego sieci na Polskę. Następnie, pełniąc funkcję kierownika recepcji hotelu Kryriad Prestige w Warszawie (obecnie Golden Tulip), awansowała na kierownika pionu pokojowego. Od sierpnia 2011 roku pracowała na stanowisku dyrektora w hotelu B&B w Toruniu. Z kolei Tomasz Nowakowski, który przez ostatnie 11 miesięcy sprawował funkcję zastępcy dyrektora hotelu B&B w Toruniu, objął stanowisko dyrektora obiektu. Swoją karierę zawodową zaczął jako recepcjonista w hotelu Campanile w Warszawie, gdzie stopniowo awansował na stanowisko kierownika recepcji. Ukończył studia magisterskie na wydziale Turystyki i Rekreacji na specjalizacji Zarządzanie w Turystyce i Hotelarstwie.

  – Zespół B&B w Polsce to grupa prawdziwych miłośników hotelarstwa. Jestem przekonana, że nowe wyzwania, jakie stoją obecnie przed dyrektorami naszych obiektów, pozwolą rozwijać ich pasje i przyczynią się do wzmocnienia pozycji B&B wśród hoteli segmentu ekonomicznego – mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska.

  Zlokalizowany w pobliżu warszawskiego lotniska biznesowy hotel B&B Warszawa-Okęcie oddaje do dyspozycji gości 154 pokoje wyposażone w łazienkę, biurko, płaski telewizor, TV satelitarną, wyciszane drzwi i okna oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Pięciokondygnacyjny hotel jest w pełni klimatyzowany, na terenie całego budynku można też łączyć się z siecią internet. Śniadania w hotelu są serwowane w formie bufetu. Obiekt posiada własny parking dla gości.