Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel B&B Warszawa Okęcie

Aleja Krakowska 193, 02-180 Warszawa
www.hotelbb.pl/pl/warszawa-okecie/opis

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel B&B Warszawa Okęcie

Hotele sieci B&B z szybszymi łączami internetowymi

Data aktualności: 07-10-2014

 • Hotele sieci B&B z szybszymi łączami internetowymi - Hotel B&B Warszawa Okęcie

  Dzięki wykonanym w hotelach sieci B&B pracom modernizacyjnym i instalacji łączy światłowodowych, darmowy bezprzewodowy Internet osiąga tam teraz nominalną prędkość 40 Mb/s.

   

  To nie jedyne zmiany związane z dostępem do Internetu w hotelach B&B. We wszystkich obiektach tej marki uproszczony został system logowania dla klientów - po pierwszym zalogowaniu się do sieci wi-fi i podaniu hasła, przy kolejnych wizytach w hotelu tej sieci nie ma już potrzeby powtarzania tej czynności.

  - Sieć B&B doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że dostępność szybkiego bezprzewodowego Internetu jest dzisiaj niezastąpiona i dlatego w naszych hotelach jest ona standardem - mówi Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska. - Dla gości hoteli B&B udostępniamy darmowe, szybkie, nieograniczone czasowo czy transferowo łącze internetowe od początku naszego istnienia w Polsce. Wszystkie hotele B&B posiadają łącza WLAN i udostępniają bezprzewodowy dostęp do Internetu zarówno w hotelowym lobby, jak i we wszystkich pokojach.

   

  Hotele ekonomiczne w dogodnych lokalizacjach

   

  Do sieci B&B Hotels Polska należą trzy obiekty – we Wrocławiu (zobacz obiekt), Toruniu (zobacz obiekt) i Warszawie. Mają one kategorię dwóch gwiazdek i są obiektami typu bed&breakfast. Hotele we Wrocławiu i Toruniu znajdują się w ścisłym centrum miasta.

  Położony przy terminalu lotniczym Warszawa-Okęcie hotel nie posiada sali konferencyjnej – funkcję konferencyjną może w nim jednak pełnić jadalnia. Obiekt oddaje do dyspozycji gości 300 miejsc noclegowych w 154 pokojach i własny parking dla gości.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: