Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel B&B Wrocław Centrum

Ks. Piotra Skargi 24-28, 50-082 Wrocław
http://www.hotelbb.pl/pl/wroclaw-opis

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel B&B Wrocław Centrum

Budowa hotelu już na finiszu

Data aktualności: 18-04-2013

 • Budowa hotelu już na finiszu - Hotel B&B Wrocław Centrum

  Budowa nowego hotelu B&B Wrocław przebiega zgodnie z planem, a otwarcie planowane jest na koniec lata 2013 r.. Zrealizowano w nim już także pokój wzorcowy.

   

   

   

   

     W najbliższym czasie hotel czeka otynkowanie oraz montaż kamienia na elewacji. W czerwcu 2013 r. rozpocznie się wyposażanie pokoi. - Cieszymy się, że budowa przebiega tak sprawnie. Mamy nadzieję, że hotel zostanie otwarty najpóźniej 1 września br. Wrocław jest coraz ważniejszym punktem na mapie Polski zarówno dla ludzi biznesu, jak i turystów, dlatego to idealne miejsce na naszą inwestycję - mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska. - Jestem przekonana, że nasza oferta, oparta na najlepszym stosunku jakości do ceny, doskonale dopasuje się do wymagań gości – dodaje.

  Na parterze hotelu B&B Wrocław powstanie sala konferencyjna. W obiekcie znajdzie się także 140 pokoi z klimatyzacją, darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu oraz telewizją satelitarną. Do dyspozycji gości będzie również 40 miejsc parkingowych, z których prawie połowa znajdzie się w garażu podziemnym. Hotel we Wrocławiu będzie pierwszym obiektem B&B w Polsce oferującym takie udogodnienie. Ponadto odwiedzający hotel B&B będą mogli skorzystać z charakterystycznych dla marki rozwiązań, m.in. pokoi dla rodzin, śniadań w formie bufetu, możliwości zakwaterowania zwierząt czy sklepiku (B&B Shop) z przekąskami i napojami.

  Obiekt we Wrocławiu będzie trzecim hotelem B&B w Polsce. Generalnym wykonawcą obiektu jest spółka RDbud. Jolanta Halagarda z pracowni Arbapol, główna architekt projektu, zadbała o wkomponowanie budynku w otaczające go zabytkowe kamienice. Hotel położony jest bowiem przy ulicy Piotra Skargi – jednej z głównych arterii Wrocławia. Bliskość niedawno wyremontowanego Dworca Głównego, Galerii Dominikańskiej oraz Starego Miasta to dodatkowe atuty nowopowstającego obiektu i element strategii sieci B&B, zakładającej lokalizację hoteli w kluczowych punktach miast.