Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel B&B Wrocław Centrum

Ks. Piotra Skargi 24-28, 50-082 Wrocław
http://www.hotelbb.pl/pl/wroclaw-opis

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel B&B Wrocław Centrum

Wrocławski hotel ma dyrektora

Data aktualności: 19-06-2013

 • Wrocławski hotel ma dyrektora - Hotel B&B Wrocław Centrum
  Grupa B&B Hotels szykuje się do otwarcia hotelu we Wrocławiu. Znamy już nazwisko dyrektora nowego obiektu.
   
   
   
   
   
   
   
   
  Wrocławskim hotelem B&B, którego otwarcie zaplanowane jest na drugą połowę sierpnia 2013 r., będzie zarządzał Łukasz Kaleta. Jest on absolwentem studiów magisterskich z dziedziny Turystyki i Hotelarstwa w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach oraz podyplomowych Studiów Menadżerskich w Szkole Głównej Handlowej. Zawodowo z branżą hotelarską związany jest od niemal 10 lat. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora hotelu Etap Wrocław Stadion. - Tworzenie atmosfery hotelu, który dopiero zaczyna swoją działalność, to dla mnie ogromne wyzwanie i okazja do poszerzenia kompetencji zawodowych – mówi. - To wspaniale, że dynamicznie rozwijająca się stolica Dolnego Śląska zyska nowoczesny obiekt oferujący wysoką jakość za bardzo przystępną cenę. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że będę mógł go reprezentować - dodaje.
   
  B&B Hotels Polska to obecnie dwa obiekty: jeden zlokalizowany na toruńskiej starówce, drugi w pobliżu warszawskiego lotniska Okęcie. Nowy hotel B&B będzie zlokalizowany w samym sercu Wrocławia, przy ul. Piotra Skargi, blisko rynku Starego Miasta, centrum handlowego Galeria Dominikańska oraz Dworca Głównego PKP. Obiekt zaoferuje 140 klimatyzowanych, komfortowych pokoi, z darmowym dostępem do bezprzewodowego Internetu oraz telewizji satelitarnej. Ponadto na parterze obiektu powstanie sala konferencyjna.