Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel B&B Wrocław Centrum

Ks. Piotra Skargi 24-28, 50-082 Wrocław
http://www.hotelbb.pl/pl/wroclaw-opis

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel B&B Wrocław Centrum

Hotel B&B we Wrocławiu otworzy się pod koniec września

Data aktualności: 09-09-2013

 • Hotel B&B we Wrocławiu otworzy się pod koniec września - Hotel B&B Wrocław Centrum

  Juz tylko kilka tygodni dzieli nas od otwarcia trzeciego w Polsce hotelu sieci B&B. W dwugwiazdkowym hotelu przy ul. Piotra Skargi będzie można organizować konferencje, warsztaty i szkolenia.

   

  Na parterze budynku znajdzie się sala konferencyjna, która zostanie wyposażona w nowoczesny sprzęt mutimedialny. W obiekcie będzie działał również sklepik z przekąskami i napojami. Uczestnicy odbywających się w hotelu konferencji będą mieli też do dyspozycji 40 miejsc parkingowych, z których część znajdzie się w garażu podziemnym. 

   

  Jak poinformowali nas przedstawiciele sieci B&B, na zaplecze noclegowe obiektu złoży się 140 klimatyzowanych pokoi z klimatyzacją, darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu oraz telewizją satelitarną.