Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel B&B Wrocław Centrum

Ks. Piotra Skargi 24-28, 50-082 Wrocław
http://www.hotelbb.pl/pl/wroclaw-opis

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel B&B Wrocław Centrum

Hotel B&B Wrocław Centrum już otwarty

Data aktualności: 28-11-2013

 • Hotel B&B Wrocław Centrum już otwarty - Hotel B&B Wrocław Centrum
  25 listopada 2013 r. miało miejsce otwarcie hotelu B&B Wrocław Centrum. Dwugwiazdkowy obiekt oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań nowoczesną salę konferencyjną.
   
  - Otwarcie B&B Wrocław Centrum to bardzo ważny moment w rozwoju naszej sieci na polskim rynku. Wrocław to nie tylko piękne miasto, ale i coraz ważniejszy punkt na hotelowej mapie kraju. Jestem przekonana, że oferta obiektu znakomicie spełni wymagania zarówno turystów, jak i ludzi biznesu - mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska.
   
  Na spotkania i szkolenia
   
  Znajdujący się w ścisłym centrum Wrocławia hotel zaprasza do organizacji spotkań, szkoleń i konferencji w specjalnie przygotowanej do tego celu sali konferencyjnej, która mieści się na parterze budynku. Łącznie obiekt oferuje 140 klimatyzowanych pokoi i darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu. Na gości hotelu czeka również 40 miejsc parkingowych, których prawie połowa znajduje się w garażu podziemnym. Ponadto odwiedzający hotel B&B będą mogli skorzystać z charakterystycznych dla marki rozwiązań, m.in. pokoi rodzinnych, śniadań w formie bufetu czy możliwości zakwaterowania zwierząt.