Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel B&B Wrocław Centrum

Ks. Piotra Skargi 24-28, 50-082 Wrocław
http://www.hotelbb.pl/pl/wroclaw-opis

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel B&B Wrocław Centrum

Oficjalne otwarcie B&B Wrocław Centrum nastąpi 22 maja 2014 r.

Data aktualności: 22-04-2014

 • Oficjalne otwarcie B&B Wrocław Centrum nastąpi 22 maja 2014 r. - Hotel B&B Wrocław Centrum
  Uroczysta gala, podczas której nastąpi oficjalne otwarcie trzeciego w Polsce obiektu B&B Hotels, odbędzie się we Wrocławiu pod koniec maja 2014 r.
   
  Nowy hotel konferencyjny we Wrocławiu
   
  Na pięciu kondygnacjach wrocławskiego hotelu B&B znajduje się 140 pokoi dla gości. W obiekcie dostępna będzie również sala konferencyjna. Uczestnicy odbywających się w obiekcie spotkań mają też do dyspozycji 40 miejsc parkingowych.
   
  Event z krasnalami w rolach głównych
   
  Event z okazji otwarcia obiektu odbędzie się pod hasłem „Wrocławski krasnal na hotelowych salonach”, a jednym z jej elementów bedzie odsłonięcie rzeźby hotelowego krasnala. - Słynne w całym kraju „dobre duchy” miasta nad Odrą od lat czuwają nad charakterystycznymi zabytkami i ważnymi obiektami na mapie stolicy Dolnego Śląska. Hotel  B&B Wrocław Centrum będzie również mógł poszczycić się swoim patronem, który niezależnie od pory dnia i roku czeka na gości przed wejściem - tłumaczy Rafał Wójcicki z firmy GutPR, która podjęła się organizacji wydarzenia. -  Co ciekawe, opiekun Hotelu B&B Hotel Wrocław Centrum ma swoich pomocników, którzy w czasie gali zaskoczą przybyłych na uroczystość inauguracji hotelu swoimi pomysłami i fantazją - zapowiada.