Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Belvedere Resort & SPA Zakopane

Droga do Białego 3, 34-500 Zakopane
http://www.belvederehotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Bożena Jakubiak Sales director 18 20...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Belvedere Resort & SPA Zakopane

Zakopiański hotel konferencyjny Belvedere w dobrej kondycji po pożarze

Data aktualności: 07-01-2015

 • Zakopiański hotel konferencyjny Belvedere w dobrej kondycji po pożarze - Hotel Belvedere Resort & SPA Zakopane

  Po pożarze hotel Belvedere w Zakopanem ponownie przyjmuje gości. Na szczęście, bo hotel ma się czym pochwalić - największa sala konferencyjna na Podhalu, centrum konferencyjne dla ponad 2000 osób, 3 restauracje i 350 miejsc noclegowych.


  Tuż po świętach Bożego Narodzenia obsługa hotelu Belvedere w Zakopanem przeżyła chwile grozy – 27 grudnia 2014 r. w hotelu wybuchł pożar. Jednak sytuacja została opanowana i hotel funkcjonuje praktycznie bez ograniczeń. Zniszczeniu uległo północne skrzydło hotelu, więc nie jest dostępnych jedynie część pokoi.- Najlepszym sposobem wsparcia nas w tych chwilach będzie realizacja planowanych i przyszłych wydarzeń w Hotelach Grupy TRIP w Zakopanem: Belvedere, Litworze, Czarnym Potoku oraz w Ossie w centralnej Polsce. Zostańcie Państwo z nami, przyjeżdżajcie do naszych hoteli, rezerwujcie pobyty w Belvedere, organizujcie konferencje i kongresy w Zakopanem i w Hotelu  Ossa – mówi Bożena Jakubiak, Dyrektor Sprzedaży hoteli Grupy Trip.

   

  Sale konferencyjne w Zakopanem

  Jeśli planujesz zorganizować dużą konferencję w otoczeniu gór, masz wysokie wymagania wobec jakości sprzętu multimedialnego, wielkości i wystroju sal, standardu pokoi oraz możliwości wypoczynku Hotel Belvedere jest doskonałą propozycją. Położony w sercu Podhala – Zakopanem - przy wejściu do Doliny Białego w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego jest miejscem równie urokliwym, jak i funkcjonalnym przy organizacji eventów i konferencji.

  Hotel Belvedere Zakopane sale konferencyjne konferencjeSale konferencyjne zakopane Konferencje zakopane Sale konferencyjne w górach Belvedere

   

  Tym bardziej, że od niedawna Hotel Belvedere dysponuje nową salą konferencyjną, mierzącą 762 mkw., która pomieści jednocześnie 700 osób w ustawieniu teatralnym. Nowa sala jest wysoka na 5,5 metra, nie ma w niej filarów. Jest to największa sala konferencyjna na Podhalu. Centrum konferencyjne obiektu wyposażone jest ogólnie w 14 sal, a powierzchnia wystawiennicza mierzy 1100 mkw. Ponadto, hotel dysponuje salą bankietową dla 400 osób, trzema restauracjami – Wieniawy, Pod Aniołem i Ziemiańska - które pomieszczą kolejno 480, 150 i 115 osób oraz 200-metrowym tarasem widokowym.

   

  Hotel Belvedere w swoim stylu nawiązuje do epoki lat dwudziestych oraz stylu regionalnego. Położony jest niedaleko centrum, a jednocześnie blisko natury. Ponadto, posiada spore zaplecze noclegowe, czyli 148 pokoi i 28 apartamentów w czterogwiazdkowym standardzie wyposażonych m.in. w sejfy czy mini-bary. W hotelu znajduje się również centrum wodno-termalne i centrum wellness & spa, czyli baseny, sauny, jacuzzi i zabiegi odnowy biologicznej oraz drink bar i lobby bar z kręgielnią i stołem bilardowym.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: