Po pożarze hotel Belvedere w Zakopanem ponownie przyjmuje gości. Na szczęście, bo hotel ma się czym pochwalić - największa sala konferencyjna na Podhalu, centrum konferencyjne dla ponad 2000 osób, 3 restauracje i 350 miejsc noclegowych.

Tuż po świętach Bożego Narodzenia obsługa hotelu Belvedere w Zakopanem przeżyła chwile grozy – 27 grudnia 2014 r. w hotelu wybuchł pożar. Jednak sytuacja została opanowana i hotel funkcjonuje praktycznie bez ograniczeń. Zniszczeniu uległo północne skrzydło hotelu, więc nie jest dostępnych jedynie część pokoi.- Najlepszym sposobem wsparcia nas w tych chwilach będzie realizacja planowanych i przyszłych wydarzeń w Hotelach Grupy TRIP w Zakopanem: Belvedere, Litworze, Czarnym Potoku oraz w Ossie w centralnej Polsce. Zostańcie Państwo z nami, przyjeżdżajcie do naszych hoteli, rezerwujcie pobyty w Belvedere, organizujcie konferencje i kongresy w Zakopanem i w Hotelu  Ossa – mówi Bożena Jakubiak, Dyrektor Sprzedaży hoteli Grupy Trip.

Sale konferencyjne w Zakopanem

Jeśli planujesz zorganizować dużą konferencję w otoczeniu gór, masz wysokie wymagania wobec jakości sprzętu multimedialnego, wielkości i wystroju sal, standardu pokoi oraz możliwości wypoczynku Hotel Belvedere jest doskonałą propozycją. Położony w sercu Podhala – Zakopanem - przy wejściu do Doliny Białego w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego jest miejscem równie urokliwym, jak i funkcjonalnym przy organizacji eventów i konferencji.

Hotel Belvedere Zakopane sale konferencyjne konferencjeSale konferencyjne zakopane  Konferencje zakopane  Sale konferencyjne w górach Belvedere

Tym bardziej, że od niedawna Hotel Belvedere dysponuje nową salą konferencyjną, mierzącą 762 mkw., która pomieści jednocześnie 700 osób w ustawieniu teatralnym. Nowa sala jest wysoka na 5,5 metra, nie ma w niej filarów. Jest to największa sala konferencyjna na Podhalu. Centrum konferencyjne obiektu wyposażone jest ogólnie w 14 sal, a powierzchnia wystawiennicza mierzy 1100 mkw. Ponadto, hotel dysponuje salą bankietową dla 400 osób, trzema restauracjami – Wieniawy, Pod Aniołem i Ziemiańska - które pomieszczą kolejno 480, 150 i 115 osób oraz 200-metrowym tarasem widokowym.

Hotel Belvedere w swoim stylu nawiązuje do epoki lat dwudziestych oraz stylu regionalnego. Położony jest niedaleko centrum, a jednocześnie blisko natury. Ponadto, posiada spore zaplecze noclegowe, czyli 148 pokoi i 28 apartamentów w czterogwiazdkowym standardzie wyposażonych m.in. w sejfy czy mini-bary. W hotelu znajduje się również centrum wodno-termalne i centrum wellness spa, czyli baseny, sauny, jacuzzi i zabiegi odnowy biologicznej oraz drink bar i lobby bar z kręgielnią i stołem bilardowym.