Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Best Western Gorzów Wielkopolski

Konstytucji 3 Maja 12, 66-400 Gorzów Wielkopolski
www.bestwesterngorzowwlkp.pl

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Wrońska Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Best Western Gorzów Wielkopolski

Promowane obiekty w okolicy zamknij

Najlepszy biznesowy Hotel Roku 2013

Data aktualności: 29-03-2013

 • Najlepszy biznesowy Hotel Roku 2013 - Hotel Best Western Gorzów Wielkopolski
  Hotel w Gorzowie Wielkopolskim został uznany przez użytkowników serwisu HRS.pl za najlepszy hotel sieciowy w kategorii "Biznes". Nagrody wręczono 21 marca 2013 r. podczas uroczystej gali wręczenia nagród, która odbyła się w Warszawie.
   
   
   
   
   
   
   
  Nominacje w tej kategorii otrzymały hotele z najwyższą oceną klientów HRS wśród osób podróżujących służbowo. O wyborze decydowały ankiety i opinie pozostawione przez klientów, którzy skorzystali z usług danego hotelu. - Zdecydowaliśmy, że plebiscyt „Hotel Roku”, w odróżnieniu od podobnych projektów, które powstawały już na polskim rynku, będzie głosem gości hotelowych, którzy będą przyznawali osobne nagrody dla hoteli sieciowych, jak i niezależnych – tłumaczy Łukasz Dąbrowski, dyrektor generalny HRS Polska.
   
  Trzygwiazdkowy hotel Best Western Gorzów Wielkopolski specjalizuje się w organizacji spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji. Do dyspozycji meeting plannerów obiekt oddaje trzy sale konferencyjne mogące pomieścić łącznie 200 osób. Pomieszczenia są wyposażone w nagłośnienie, mównicę, dostęp do bezprzewodowego internetu, flipchart, ekran, projektor, sprzęt CD/DVD, laptop oraz mikrofony bezprzewodowe. Przerwy kawowe mogą odbywać się na tarasie letnim, a personel hotelu pozostaje do dyspozycji uczestników spotkania przez cały czas jego trwania. Ponadto w obiekcie znajduje się wysoka na prawie 8 metrów sala balowa z balkonem, w której mogą odbywać się imprezy firmowe i okolicznościowe.
   
  Na zaplecze noclegowe obiektu składają się 32 pokoje z bezprzewodowym dostępem do internetu - są to 23 pokoje jednoosobowe, 6 pokoi dwuosobowych, w tym jeden przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz 3 pokoje typu Junior Suite. Mieszcząca do 40 osób Restauracja All Seasons specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i regionalnej. W cieplejszych miesiącach czynny jest działający przy niej ogród letni.
   
  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej hotelu Best Western Gorzów Wielkopolski można uzyskać po przesłaniu e-maila na adres marketing@bwgorzowwlkp.pl oraz pod numerem telefonu 95 738 88 03.
   
  źródło: HRS.pl