Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

Kępa, 09-110 Kępa
www.hotelbonifacio.pl

Skontaktuj się z obiektem

Wojciech Żbik Account Manager 664 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

Nowootwarty hotel konferencyjny zyskał restaurację A’la carte

Data aktualności: 27-02-2013

 • Nowootwarty hotel konferencyjny zyskał restaurację A’la carte - Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

  W czterogwiazdkowym obiekt w miejscowości Kępa niedaleko Sochocina zaczęła funkcjonować restauracja, w której z powodzeniem mogą odbywać się spotkania biznesowe, imprezy integracyjne i okolicznościowe.

   

   

   

   

   

   


  Szef kuchni lokalu, Krzysztof Gembal, na co dzięń stara się promować ideę slow cooking, czyli kuchni opartej na zdrowej, wiadomego pochodzenia żywności, spełniającej najwyższe standardy. Lokal dysponuje również własną piwniczką win z całego świata. Z jego okien rozpościera się widok na staw, las i polanę.

  Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji trzy klimatyzowane sale konferencyjne mogące pomieścić po 70 osób każda. Pomieszczenia są wyposażone w ekran, rzutnik i nagłośnienie, można je też ze sobą łączyć tworząc w ten sposób przestrzeń na 300 osób, do której można wjechać samochodem. Na otaczającej hotel 10-hektarowej polanie istnieje zaś możliwość organizacji imprez integracyjnych. Infrastruktura obiektu pozwala formułować kompleksową ofertę zarówno dla grup firmowych jak i klientów indywidualnych.

  Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort oddaje do dyspozycji gości 45 pokoi. W obiekcie funkcjonują się dwie restauracje, antresola klubowa ChillOut, sale dla dzieci, oraz centrum spa & wellness. Do dyspozycji gości hotelu pozostają trenerzy fitness, masażyści, kosmetyczki, a także animatorzy gotowi zająć się dziećmi pod nieobecność rodziców. Z myślą o całych rodzinach przygotowano zresztą wiele atrakcji, m.in. wycieczki rowerowe, jazdy samochodami typu off-road, loty szybowcem lub balonem, rejsy skuterami wodnymi i łodziami hybrydowymi, a także gry w krykieta i football amerykański.