Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Borowinowy Zdrój Wellness Spa & Conference w Supraślu

Zielona 3, 16-030 Supraśl
http://borowinowyzdroj.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Borowinowy Zdrój Wellness Spa & Conference w Supraślu

Konferencje w nowym hotelu na Podlasiu zorganizujesz już w I kwartale 2013 r.

Data aktualności: 23-01-2013

 • Konferencje w nowym hotelu na Podlasiu zorganizujesz już w I kwartale 2013 r. - Hotel Borowinowy Zdrój Wellness Spa & Conference w Supraślu

  Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny w Supraślu pod Białymstokiem zostanie oddany do użytku później niż planowano. Prawdopodobny termin otwarcia obiektu to wiosna 2013 r.

   

   

   

   

   

   


  Jak informuje inwestor, Borowinowy Zdrój Wellness Spa & Conference ma być miejscem, w którym biznes, spotkania i różnego rodzaju eventy będą łączyły się z intensywnym wypoczynkiem i kontaktem z naturą. Znajdująca się w obiekcie sala konferencyjna pomieści 400 osób w ustawieniu konferencyjnym oraz 100 lub 250 osób w ustawieniu bankietowym. Pomieszczenie będzie można podzielić na kilka mniejszych części. Sala zostanie wyposażona we flipchart, rzutnik multimedialny, rzutnik pisma z folii, ekran, odtwarzacz DVD, mikrofony bezprzewodowe, telewizor oraz stały dostęp do internetu.

  Na zaplecze noclegowe obiektu złożą się 33 pokoje: 3 apartamenty (włoski, angielski i francuski), 24 pokoje dwuosobowe, w tym 2 o podwyższonym standardzie i 2 z aneksem sypialnym oraz 4 pokoje jednoosobowe. Mieszcząca się na terenie hotelu Karczma Regionalna została wybudowana na wzór karczm budowanych przy szlakach handlowych biegnących przez Puszczę Knyszyńską. W menu lokalu znajdą się specjały kuchni podlaskiej, litewskiej, tatarskiej i białoruskiej. Dopełnieniem regionalnej kuchni jest bogaty wybór alkoholi, a wśród nich regionalnych nalewek powstałych na bazie dawnych receptur. Warto zaznaczyć, do budowy Karczmy zostały wykorzystane materiały z puszczańskiego drewna, a jej wystrój oparty jest o regionalne elementy. W Karczmie będzie można zobaczyć przeplatające się tradycyjne wzory ludowe i dekoracje, a ściany lokalu ozdobią trofea myśliwskie. Nastrojowy charakter tego miejsca dopełniony będzie kominkiem. W hotelu znajdzie się również restauracja, która może z powodzeniem służyć jako miejsce do kameralnych spotkań w najbliższym gronie, jak i do organizacji wystawnych przyjęć okolicznościowych. Sala restauracyjna może pomieścić nawet 80 osób. Obok restauracji znajdzie się sala bankietowa na max. 250 osób.  W trakcie organizowanych przyjęć okolicznościowych możliwe będzie zaaranżowanie wnętrza według indywidualnych potrzeb klienta.

  Na terenie hotelu znajdzie się przestronny taras połączony z restauracją i barem, z którego rozciąga się widok na rzekę Supraśl i Puszczę Knyszyńską. Do dyspozycji gości obiektu zostaną oddane wiaty, miejsca ogniskowe oraz akcesoria rekreacyjne i plac zabaw dla dzieci. Na życzenie gości hotel zapewni też obsługę przewodnika po Puszczy Knyszyńskiej.

  Wszyscy goście hotelu Borowinowy Zdrój w ramach pobytu zyskają bezpłatny dostęp do Wellness Spa. Bez ograniczeń będzie można w nim korzystać z basenu z przeciwfalą, jacuzzi, miejsc wypoczynkowych, słonecznej łączki a także wypocząć w grocie solnej. Za dodatkową opłatą goście obiektu będą mogli poddać się zabiegom z wykorzystaniem borowin. Ponadto na terenie kompleksu znajdą się Bania Ruska z możliwością ochłody w zimnej wodzie ze strumyka oraz odkryte jacuzzi. To kameralne miejsce dla mniejszych grup, idealne na nieformalne spotkania biznesowe i mniejsze imprezy integracyjne.

  Po owocnej konferencji obsługa obiektu proponuje jej uczestnikom  warsztaty, wycieczki tematyczne, pakiety teambuildingowe oraz stylizowane imprezy integracyjne. Hotel zaprasza do wspólnego zwiedzania najciekawszych atrakcji Podlasia, takich jak m.in. tatarska jurta czy Silvarium. W miejscach zwiedzania możliwe jest zorganizowanie tematycznych konkurencji i zajęć rekreacyjnych, a także dodatkowych atrakcji, takich jak przejażdżki offroad, przejazdy opancerzonymi transporterami, sporty ekstremalne, paralotnie, loty balonami, przejażdżki quadami, rajdy konne, zawody strzeleckie czy paintball.

  Dodatkowe informacje na temat oferty Borowinowego Zdroju można uzyskać pod numerem telefonu 85 718 30 25.

  źródło: www.borowinowyzdroj.pl    

Oferty specjalne

 • Komfortowa

  Z myślą o najbardziej zapracowanych , przygotowaliśmy specjalny pakiet biznesowy, który zapewni również chwilę relaksu. W skład pakietu wchodzi: -Nocleg w komfortowym pokoju dwuosobowym z dostępem do internetu -Śniadanie w formie bufetu -Obiadokolacja -Wynajem sali konferencyjnej wraz z przerwą...