Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Solidaris

Waryńskiego 7, 47-223 Kędzierzyn-Koźle
hotelsolidaris.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Solidaris

Konferencje w hotelu Centralnym w Kędzierzynie-Koźlu już od 1 lutego!

Data aktualności: 20-01-2015

  • Konferencje w hotelu Centralnym w Kędzierzynie-Koźlu już od 1 lutego! - Hotel Solidaris

    Na początku listopada 2014 r. Hotel Centralny, który zakończył swoją działalność w październiku 2013 r., został sprzedany firmie Solidaris. Do dziś obiekt jest remontowany, jednak już 1 lutego br. znów udostępni pokoje oraz sale konferencyjne.


    Latem 2013 r. Zakłady Azotowe Kędzierzyn podjęły decyzję o likwidacji spółki Hotel Centralny z powodu nieopłacalności funkcjonowania obiektu. Rok później, w listopadzie udało się sprzedać obiekt firmie, która postanowiła wznowić działalność hotelu Centralnego. Nowy właściciel, Jan Groger potwierdza, że od 1 lutego br. hotel przyjmie pierwszych gości.


    Hotel Centralny mieści się przy ul. Waryńskiego w Kędzierzynie-Koźlu. To hotel z pięćdziesięcioletnią tradycją, dzięki której zyskał sławę w regionie. Przez ten długi czas oferował swoim gościom 47 pokoi, w tym cztery apartamenty. Organizatorom konferencji udostępniał dwie sale konferencyjne oraz salę teatralną mieszczącą 400 osób. Ponadto, w hotelu znajdowała się restauracja oraz pub muzyczny, a w sezonie letnim ogródek piwny. Już 1 lutego, kiedy prace remontowe zostaną ukończone, będzie można znów skorzystać z zaplecza noclegowego i konferencyjnego hotelu, jednak w nowym, odświeżonym i zmodernizowanym wydaniu.