Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Centrum Kongresowe Gromada w Krakowie

Orzechowa 11, 30-422 Kraków
http://www.gromada.pl/hotelkrakow

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Centrum Kongresowe Gromada w Krakowie

Największe centrum kongresowe w Krakowie wkrótce zostanie otwarte

Data aktualności: 22-11-2012

 • Największe centrum kongresowe w Krakowie wkrótce zostanie otwarte - Hotel Centrum Kongresowe Gromada w Krakowie

  Już niebawem otwarty zostanie największy w Krakowie i jeden z dziesięciu najpotężniejszych w Polsce obiektów o charakterze hotelowo-kongresowym.

   

   

   

   

   

   


  Hotel Gromada Kraków Centrum Kongresowe będzie idealnym miejscem na kongresy i konferencje w Krakowie. Nowe miejsce sprawdzi się również na szkolenia i wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe.


  W części hotelowej goście skorzystać będą mogli z 220 nowocześnie wyposażonych pokoi, w tym 10 apartamentów i 3 pokoi dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje posiadać będą TV LCD, klimatyzację, minibar, sejf oraz pełne zaciemnienie pokoju. Zapewnione będą sprzyjające warunki zarówno dla wypoczynku jak i pracy.


  Cześć kongresowa, wielkości 5000 m.kw., składać się będzie z 15 sal konferencyjnych, mogących pomieścić od 30 do 4500 uczestników. Sale wyposażone zostaną w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, w tym: nagłośnienie sufitowe, sprzęt audiowizualny. Centrum posiadać będzie również 6 pokoi biznesowych, dla 20 osób każdy. W hotelu istnieje również możliwość organizacji bankietu zasiadanego na 800 osób. Dodatkowo, skorzystać będzie można z obsługi programów i imprez kulturalnych  dla uczestników konferencji i ich osób towarzyszących. Ponadto hotel planuje współpracę z agencjami eventowymi.


  W hotelu znajdzie się również restauracja, gdzie serwowane będą dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej, a także kawiarnia i  lobby bar.


  Po męczącym dniu goście zaznać będą mogli relaksu,  korzystając z udogodnień, oferowanych przez hotel, jak sauny, siłownia czy solarium.


  Dużym atutem nowego obiektu jest również jego lokalizacja - 1500 metrów od autostrady A4, 5 km od centrum miasta oraz 12 km od Lotniska w Krakowie im. Jana Pawła II.  źródło: www.hotelkrakowck.gromada.pl