Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Centrum Kongresowe Gromada w Krakowie

Orzechowa 11, 30-422 Kraków
http://www.gromada.pl/hotelkrakow

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Centrum Kongresowe Gromada w Krakowie

Wystartuje zgodnie z planem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wystartuje zgodnie z planem - Hotel Centrum Kongresowe Gromada w Krakowie

  Jak poinformował media Jan Błoński, prezes zarządu OST Gromada, spółka na początku 2013 r. roku planuje oddać do użytku swoją sztandarową inwestycję - krakowskie Centrum Hotelowo-Kongresowe. Obiekt przy ul. Orzechowej ma posiadać największą przestrzeń konferencyjną w mieście.

   

   

   

   

   


  W jednym z największych centrów hotelowo-kongresowych w Polsce znajdzie się 6 pokojów biznesowych oraz 15 sal konferencyjnych mogących pomieścić od 3 do 4,5 tys. osób. W sumie obiekt będzie miał 4,5 tys. mkw. powierzchni. W jego części hotelowej pojawi się ok. 230 pokoi dla gości - 37 pokoi jednoosobowych, 180 pokoi dwuosobowych, 10 apartamentów i 4 typu studio. W obiekcie pojawią się również restauracja, kawiarnia, lobby bar, zespół saun, siłownia, solarium oraz sklep z pamiątkami.

  źródło: www.konferencje.pl