Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Centrum Kongresowe Gromada w Krakowie

Orzechowa 11, 30-422 Kraków
http://www.gromada.pl/hotelkrakow

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Centrum Kongresowe Gromada w Krakowie

Nowoczesne centrum kongresowe w Krakowie ruszy latem 2013 r.

Data aktualności: 17-01-2013

 • Nowoczesne centrum kongresowe w Krakowie ruszy latem 2013 r. - Hotel Centrum Kongresowe Gromada w Krakowie

  Otwarcie czterogwiazdkowego hotelu i centrum kongresowego przy ul. Orzechowej w Krakowie ma odbyć się na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2013 r. Jak informuje inwestor będzie to jedno z największych centrów hotelowo-konferencyjnych w Polsce, a zarazem pierwszy hotel Gromady w tym mieście.
   

   

   

    

   


  Centrum konferencyjne Gromada będzie posiadało 5 tys. mkw. powierzchni. W jego skład wejdzie 15 sal konferencyjnych mogących pomieścić w sumie 2150 osób oraz trzy business roomy na 30 osób. Sąsiadujący z centrum hotel odda do dyspozycji gości 220 klimatyzowanych pokoi z bezprzewodowym dostępem do Internetu, w tym 37 pokoi jednoosobowych, 170 dwuosobowych (w tym cztery typu studio), dziesięć apartamentów oraz trzy pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W obiekcie pojawią się również restauracja, kawiarnia, lobby bar, zespół saun, siłownia, solarium, salon masażu oraz sklep z pamiątkami. Obiekt będzie przystosowany do przyjęcia gości ze zwierzętami.

  źródło: www.hotelkrakowck.gromada.pl