Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Centrum Sosnowiec

Modrzejowska 3, 41-200 Sosnowiec
www.hotelcentrumsosnowiec.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Centrum Sosnowiec

Hotel Centrum w Sosnowcu otworzy się w styczniu 2014 r.

Data aktualności: 09-12-2013

 • Hotel Centrum w Sosnowcu otworzy się w styczniu 2014 r. - Hotel Centrum Sosnowiec
  Na początku 2014 r. w Sosnowcu otwarty zostanie trzygwiazdkowy hotel. Znajdą się w nim trzy sale konferencyjne mogące pomieścić łącznie do 100 osób.
   
  Znajdujący się w zabytkowej, 130-letniej kamienicy u zbiegu ul. Modrzejowskiej i Warszawskiej w Sosnowcu Hotel Centrum ma być idealnym miejscem na organizację konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Zaplecze konferencyjne obiektu składa się z trzech sal (Rosyjska, Austriacka i Pruska) - ich nazwy i wystrój nawiązują do czasów zaborów.
   
  Stylowy pub i restauracja
   
  W styczniu 2014 r. Hotel Centrum odda do dyspozycji gości 30 pokoi, w tym pokoje typu Standard i Superior oraz 4 apartamenty. Docelowo obiekt ma dysponować 50 pokojami - kolejne 20 ma być gotowych pod koniec 2014 roku. W piwnicach budynku działać będą Restauracja Warszawska oraz pub. Wyróżnikiem lokali ma być klimat czasów 20-lecia międzywojennego i liczne nawiązania, m.in. w postaci fotografii, do historii Sosnowca.