Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Centrum Sosnowiec

Modrzejowska 3, 41-200 Sosnowiec
www.hotelcentrumsosnowiec.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Centrum Sosnowiec

Hotel Centrum Sosnowiec przesuwa datę otwarcia na marzec 2013 r.

Data aktualności: 27-01-2014

 • Hotel Centrum Sosnowiec przesuwa datę otwarcia na marzec 2013 r. - Hotel Centrum Sosnowiec
  Termin oddania do użytku hotelu, mieszczącego się w zabytkowej, 130-letniej kamienicy na rogu ulic Modrzejowskiej i Warszawskiej w Sosnowcu, uległ zmianie.
   
  Jak informują przedstawiciele Hotelu Centrum Sosnowiec, obiekt zostanie oficjalnie otwarty w marcu 2013 roku.
   
  Idealny na konferencje na Śląsku
   
  Na zaplecze konferencyjne Hotelu Centrum złożą się trzy sale konferencyjne, których nazwy (Rosyjska, Austriacka i Pruska) będą nawiązywać do czasów zaborów. Każde z pomieszczeń będzie dostosowane do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych i zostanie wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Sale będą mogły pomieścić około 100 osób. Hotel odda do dyspozycji gości 30 pokoi typu Standard i Superior oraz cztery apartamenty. Każdy z nich będzie wyposażony w bezprzewodowy dostęp do internetu. W piwnicach budynku funkcjonować będą Restauracja Warszawska oraz pub, których wystrój ma nawiązywać do czasów 20-lecia międzywojennego.