Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdrój

Czarny Potok 65, 33-380 Krynica-Zdrój
czarnypotok.com

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Polak Dyrektor Sprzedaży 506 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdrój

Największe centrum konferencyjne w regionie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Największe centrum konferencyjne w regionie - Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdrój

  Już 7 września 2012 r. w Krynicy Zdroju odbędzie się uroczysta gala otwarcia Hotelu Czarny Potok, w którym mieszczą się również centrum konferencyjne i pięciogwiazdkowe Centrum Wellness i SPA. Docelowo w obiekcie zatrudnienie znajdzie 150 osób.

   

   

   

   

   

   


  W skład kompleksu, który powstał na działce o powierzchni 3,17 ha, wchodzi 12 budynków o powierzchni użytkowej ponad 13,1 tys. mkw. Część konferencyjna mieści się na dwóch poziomach budynku A. Modułowe sale o łącznej powierzchni 500 mkw. mogą przyjąć nawet 500 osób. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 231 pokoi dla gości.

  - Stworzyliśmy obiekt na światowym poziomie. Nową enklawę wygody spokoju i luksusu dla miłośników spędzania czasu na łonie górskiej przyrody. Entuzjastów zdrowia i urody z pewnością ucieszy możliwość korzystania z usług profesjonalnego Centrum Wellness i SPA obejmującego aż cztery kondygnacje budynku - mówi Tomasz Panabażys, wiceprezes J.W. Construction Holding S.A. i dodaje, ze względu na wszechstronną ofertę skierowaną zarówno dla klienta indywidualnego jak i biznesu, projekt może stać się impulsem do rozwoju lokalnej turystyki.

  - Zainteresowanie tego typu obiektami jest duże. W najbliższych dniach gościć będziemy uczestników Forum Ekonomicznego w Krynicy, później firmy z różnych branż. Jeszcze przed otwarciem Hotel stał się mecenasem kultury lokalnej w ramach współorganizacji tegorocznej edycji Festiwalu im. Jana Kiepury. Wpisał się  w świadomość swoich przyszłych gości również poprzez objęcie roli partnera obchodów 15-lecia pracy artystycznej Pani Gosi Baczyńskiej. Czarny Potok Resort & Spa ma być nie tylko wizytówką segmentu luksusowego J.W. Construction Holding S.A., ale także silną konkurencją, która standardem usług będzie zawsze celowała ponad oczekiwania klientów – podsumowuje Michał Michałowski, dyrektor sprzedaży i marketingu, Czarny Potok Resort & SPA.

  źródło: www.czarnypotok.com

Oferty specjalne