Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdrój

Czarny Potok 65, 33-380 Krynica-Zdrój
czarnypotok.com

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Polak Dyrektor Sprzedaży 506 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdrój

Połącz pracę z relaksem w Czarny Potok Resort & Spa!

Data aktualności: 12-11-2013

 • Połącz pracę z relaksem w Czarny Potok Resort & Spa! - Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdrój
  Czterogwiazdkowy hotel w Krynicy-Zdroju zachęca do skorzystania z dwóch pakietów konferencyjnych obejmujących wynajem sali konferencyjnej z pełnym wyposażeniem, dwiema przerwami kawowymi oraz wyżywieniem dla uczestników wydarzenia.
   
  W cenie obowiązującego do 20 grudnia 2013 r. pakietu "Połącz pracę z relaksem" wchodzą: nocleg w komfortowym pokoju dwuosobowym, bogate śniadanie w formie bufetu, wyśmienity obiad z deserem, w pełni wyposażona sala konferencyjna z dostępem do internetu, dwie przerwy kawowe (aromatyczna kawa i herbata, woda, kruche ciasteczka), nieograniczony wstęp do centrum rekreacyjnego (basen, sauny, łaźnie zapachowe, siłownia, sala fitness, jacuzzi, sala do jogi), dedykowany opiekun na miejscu oraz rabat 20% na wszystkie zabiegi SPA. Dodatkowo obsługa obiektu jest w stanie zadbać o takie atrakcje dla uczestników konferencji jak zwiedzanie Krynicy z przewodnikiem, występ zespołu góralskiego, degustacja nalewek regionalnych, występ kabaretu oraz gotowanie z Szefem Kuchni.
   
  Konferencje także zimą
   
  "Zimowy pakiet konferencyjny" (oferta ważna od 3 stycznia do 28 lutego 2014 r.) obejmuje: nocleg w komfortowym pokoju dwuosobowym, bogate śniadanie w formie bufetu wyśmienity obiad z deserem, wynajem w pełni wyposażonej sali konferencyjnej z dostępem do Internetu, dwie przerwy kawowe, nieograniczony wstęp do centrum rekreacyjnego, dedykowanego opiekuna na miejscu, rabat 20% na wszystkie zabiegi SPA, a także możliwość przechowania sprzętu narciarskiego w narciarni z podgrzewanymi szafkami oraz transport na Jaworzynę Krynicką. Wśrod dodatkowych atrakcji nalezy wymienić: kulig szczytami gór z pochodniami i grzanym piwem lub winem, występ zespołu góralskiego, skutery śnieżne, degustację nalewek regionalnych, występ kabaretu oraz gotowanie z Szefem Kuchni.
   
  Obie opisane powyżej oferty są kierowane do grup konferencyjnych liczących powyżej 10 osób.
   
  Centrum konferencyjne w Beskidach
   
  Hotel Czarny Potok Resort & Spa posiada największe centrum konferencyjne w Beskidach. Jednym z atutów obiektu jest ekskluzywne Centrum Wellness & SPA oferujące zabiegi na bazie światowych marek kosmetyków Babor, Phytomer i Sundari. Hotel dysponuje 237 pokojami i dwoma prezydenckimi apartamentami. Na jego terenie funkcjonują działają cztery restauracje. a nowościami w jego ofercie są amfiteatr oraz chata góralska, w ktorej odbywać się mogą imprezy okolicznościowe i biesiady. W najbliższym czasie planowane jest połączenie hotelowego kompleksu wyciągiem krzesełkowym ze stokiem Jaworzyny Krynickiej.
   
  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej Hotelu Czarny Potok Resort & Spa można uzyskać pod numerem telefonu 18 530 30 00 oraz po przesłaniu e-maila na adres resort@czarnypotok.com.
   

Oferty specjalne