Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdrój

Czarny Potok 65, 33-380 Krynica-Zdrój
czarnypotok.com

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Polak Dyrektor Sprzedaży 506 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdrój

Czarny Potok Resort & Spa zaprasza na imprezy do góralskiej chaty

Data aktualności: 12-02-2014

 • Czarny Potok Resort & Spa zaprasza na imprezy do góralskiej chaty - Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdrój
  Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Krynicy Zdroju oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań chatę grillową, w której mogą odbywać się imprezy integracyjne z udziałem do 300 osób.
   
  Zbudowana z drewnianych bali chata o powierzchni 500 mkw., została przeszklona świetlikami dachowymi i oświetlona przez umocowane na zabytkowych kołach lampy. W obiekcie mogą odbywac się spotkania integracyjne, biesiady oraz kolacje regionalne. - Stylowe wnętrze gospody z autentycznym paleniskiem pośrodku i regionalnym stołem biesiadnym zachwyci uczestników każdej imprezy – zapewnia Dominika Krysztow, dyrektor projektu w hotelu Czarny Potok Resort & Spa. - Koneserzy tradycyjnej kuchni polskiej będą mieli okazję spróbować regionalnych specjałów przygotowanych przez najlepszych kucharzy oraz rozgrzać się winem, piwem czy domową nalewką - dodaje.
   
  Jak zapewniają przedstawiciele Czarny Potok Resort & Spa, budowa chaty góralskiej to nie koniec realizowanych w kompleksie inwestycji. Już niebawem hotel ma zostać połączony z pobliską stacją narciarską własnym wyciągiem.
   
  Hotel na konferencje w Beskidach
   
  Czarny Potok Resort & Spa to największe centrum konferencyjne w Beskidach, które mieści się na dwóch poziomach i zajmuje powierzchnię 700 mkw. Nowoczesne, modułowe sale konferencyjne mogą przyjąć nawet 500 osób. W skład kompleksu wchodzi 12 budynków, w których zastosowano system szklanych korytarzy. Umożliwia to gościom przemieszczanie się między budynkami - częścią hotelową, restauracyjną a strefą Spa bez wychodzenia na zewnątrz. Na gości czeka 237 pokoi, z czego 42 to pokoje kategorii Junior Suites o podwyższonym standardzie oraz dwa luksusowe apartamenty prezydenckie.

Oferty specjalne