Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Deo Gdańsk Old Town - Radisson

Chmielna 10-22, 80-750 Gdańsk
http://deoplaza.pl

Skontaktuj się z obiektem

Hanna Lasoń +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Deo Gdańsk Old Town - Radisson

Konferencje dla 900 osób w centrum Gdańska w hotelu Deo Plaza w 2018 r.

Data aktualności: 11-01-2016

 • Konferencje dla 900 osób w centrum Gdańska w hotelu Deo Plaza w 2018 r. - Hotel Deo Gdańsk Old Town - Radisson

  Przy ul. Chmielnej w Gdańsku, na Wyspie Spichrzów powstanie nowy, czterogwiazdkowy hotel. W gmachu Deo Plaza znajdą się - oprócz hotelu z obszernym centrum konferencyjnym - mieszkania i przestrzeń usługowo-handlowa.

   

  W popularnej i prestiżowej części miasta, jaką jest Wyspa Spichrzów, w pierwszym kwartale br. rozpocznie się budowa gmachu Deo Plaza Wyspa Spichrzów, którego inwestorem jest spółka Spichlerz Ognisty Wóz. Będzie to dziewięciopiętrowy budynek (siedem nadziemnych kondygnacji, dwie podziemne), w którym znajdzie się hotel z salami konferencyjnymi, mieszkania oraz lokale usługowo-handlowe. 

   

  W pierwszej fazie budowy powstanie czterogwiazdkowy hotel z 11 salami konferencyjnymi dla 900 osób oraz 150 pokojami.
  Zaś w drugiej fazie inwestycji zaplanowano budowę części mieszkalnej. Za projekt architektoniczny odpowiada KD Kozikowski Design Pracownia Architektoniczna.

  Otwarcie hotelu planowane jest na drugi kwartał 2018 r.