Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Eclipse

Kwiatowa 75, 55-040 Domasław
www.eclipsehotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Eclipse

Wkrótce otwarcie nowego hotelu na Dolnym Śląsku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wkrótce otwarcie nowego hotelu na Dolnym Śląsku - Hotel Eclipse

  Niedaleko Wrocławia, w miejscowości Domasław powstaje nowoczesny Hotel Eclipse.
   

   

   

   

   

   

   


  Budowa hotelu rozpoczęła się w kwietniu 2011 roku. Obiekt do użytku oddany ma zostać wiosną 2012 roku, jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. Hotel zaoferuje swoim klientom standard trzech gwiazdek.

  Dla swoich gości hotel udostępni 100 miejsc noclegowych w komforotowo wyposażonych pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych typu standard, studio oraz apartament. W hotelu znajdą się również pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Na potrzeby biznesu powstanie w hotelu sala konferencyjna wyposażona w sprzęt multimedialny, niezbędny do prawidłowego przebiegu konferencji i spotkań.

  W hotelu nie zabraknie też restauracji i baru.  Ponadto w obiekcie znajdą się takie udogodnienia jak SPA, sauna, jacuzzi, gdzie po ciężkim dniu zaznać będzie można wytęsknionego relaksu.

  Generalnym wykonawcą obiektu jest firma budowlana „Gwoździk”.
   


  źródło: www.abchotelu.pl
               www.konferencje.pl