Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Europa Lubin

Miroszowicka 1, 59-300 Lubin
http://lubin-hoteleuropa.eu/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Europa Lubin

Nowe miejsce na konferencje na Śląsku ruszy wiosną 2013 r.

Data aktualności: 27-12-2012

 • Nowe miejsce na konferencje na Śląsku ruszy wiosną 2013 r. - Hotel Europa Lubin

  Powstający przy ul. Miroszowickiej w Lubinie trzygwiazdkowy hotel z restauracją i zapleczem konferencyjnym przyjmie pierwszych gości już za kilka miesięcy.

   

   

   

   

   

   


  W obiekcie funkcjonować będzie restauracja, przy której znajdzie się duża sala o powierzchni ponad 400 mkw. W pomieszczeniu, które na co dzień będzie wykorzystywane na potrzeby lokalu, będą mogły być organizowane konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe z udziałem nawet 300 osób. W sezonie letnim uczestnicy odbywających się w obiekcie wydarzeń będą też mogli wyjść do otaczającego hotel ogrodu. Hotel odda również do dyspozycji gości 40 pokoi.

  Inwestorem obiektu jest firma Market ABC. Budowa hotelu otrzymała dofinansowanie unijne z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w kwocie 4 mln złotych oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

  źródło: www.konferencje.pl